AM
loading...

Poradnik ślubny

21/10/2022
Filmy ślubne Poznań film weselny ślubny kamerzysta na ślub wesele

Poradnik ślubny, czyli najczęściej zadawane pytania

 

„Poradnik ślubny” to zbiór najczęściej zadawanych pytań na spotkaniach i wiadomościach przez Pary Młode. Zebrałem dla Was to wszystko w jednym miejscu, żeby rozjaśnić nieco umysły. Bo wiem ile na głowie macie planując ślub. I wiem jak często o czymś zapomnieć podczas przygotowań i organizacji wesela.

 

Poradnik  ślubny – niezbędnik Pary Młodej

 

Jeżeli tak jak ja jesteście osobami pragmatycznymi, mój poradnik ślubny powinien was zainteresować. Zero bajdurzenia, samo mięcho! ps. I tutaj u mnie też jest ciekawie ZOBACZ.

Co zawiera oferta?

Tworzę nowoczesne filmy ślubne o długości 15, 30 i 45 minut. Każdy film zawiera również filmowy plener w innym dniu. Do tego skrót-highlights (tzw. teledysk).

Ile kosztują usługi?

Ceny za moje filmy ślubne zaczynają się od 5000PLN. Szczegółowe informacje nt. cen, mogę przesłać Wam po otrzymaniu na maila informacji:  data ślubu i lokalizacja uroczystości.

Czy podpisujemy umowę?

Tak, zawsze podpisujemy umowę na produkcję Waszych filmów. Umowa zawiera szereg zapisów, które doskonale zabezpieczają obie jej strony. Dzięki niej, nie musicie się martwić o prawidłowy przebieg realizacji ślubnego zlecenia.

Jakich formalności musimy dopełnić aby zarezerwować termin?

Jedyną formą rezerwacji naszej usługi jest podpisanie umowy (możliwe zdalne) i wpłata zadatku. W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą, nie prowadzę tzw. „rezerwacji tymczasowych”.

Na ile przed ślubem powinniśmy zarezerwować termin?

Rezerwuje terminy maksymalnie na dwa sezony ślubne do przodu.

Czy musimy pokazywać wszystko ze ślubu i wesela?

Często pary Młode mają życzenie, aby nie pokazywać w filmie, niektórych momentów ślubu i wesela. Zawsze spełniam takie prośby.

Ile będziemy czekać na materiały z wesela?

Standardowym terminem dostarczenia materiałów jest okres, nie przekraczający 90 dni. Istnieje możliwość przyspieszenia terminu realizacji, jest to jednak kwestią indywidualnych ustaleń.

Jak wygląda płatność za materiały z wesela?

Gotówka lub przelew na konto. Film zostanie Wam przekazany po zaksięgowaniu płatności.

Jak dostarczane są materiały?

Filmy dostaniecie w formie: on-line (w formie linku do dysku internetowego) i na stylowym pendrive w drewnianym pudełeczku. Ilość dodatkowych nośników ustalamy w momencie podpisania umowy lub, dla niezdecydowanych, istnieje możliwość uzgodnienia tej kwestii nawet po weselu.

Czy jest możliwość sesji plenerowej w innym dniu?

Filmowa sesja plenerowa innego dnia, jest integralną częścią każdego pakietu z filmem ślubnym.

Jaki jest obszar działalności?

Filmy ślubne kręcę tam, gdzie to sobie wymarzycie. Nie ma dla mnie ograniczeń. Natomiast siedziba firmy i główny obszar mojej działalności, to Poznań.

Ile godzin obejmuje filmowanie?

Jestem z Wami cały dzień, aż do północy. Podczas filmowej sesji plenerowe to również kilka godzin akcji:)

Czy posiadam pozwolenie na filmowanie w kościele?

Tak, posiadam takie pozwolenie.

Na jakim sprzęcie pracuje?

W tej chwili używam dwóch aparatów Sony. Posiadam stabilizatory obrazu, rejestrator dźwięku i mikrofony krawatowe. A do tego 4 walizki innego sprzętu, który jest niezbędny, aby zapewnić profesjonalną obsługę wideo. 

Inne pytania

W cenie każdego pakietu ślubnego, otrzymujecie ode mnie godzinną konsultację ślubną, podczas której omawiamy wszystkie ważne aspekty naszej współpracy i odpowiadam na Wasze pytania.

KONTAKT