fbpx
AM
loading...

Jaki pendrive z filmem ślubnym możecie zamówić?

27/10/2022
para młoda, boho

Kiedy i jaki pendrive z filmem ślubnym możecie zamówić? 

Jaki pendrive z filmem ślubnym możecie u mnie zamówić wraz ze swoim filmem ślubnym? Najwyższej jakości produkt z linii Classic PRO lub Kreativ 100%. Wybór spośród dwóch wersji wynika z możliwości projektu i zadruku okładki opakowania. Kiedy zamówić pendrive?. Najlepiej określić rodzaj i ilość USB w momencie podpisania umowy. Ale istnieje możliwość podjęcia tej decyzji po ślubie i weselu. Najpóźniej zamówić swoje USB możecie w momencie odbioru gotowego filmu ślubnego. Wówczas ustalamy szczegóły i w ciągu 14 dni roboczych gotowe USB z filmem będą do odbioru.

 

Opakowanie pendrive CLASSIC PRO – TKANINA

 

Do wyboru są dwa warianty materiału opakowania dla serii Classic Pro. Pierwszy z nich to stylowa i przyjemna w dotyku tkanina. Wersji kolorystycznych tego materiału jest ponad dwadzieścia. Więc każda Para Młoda znajdzie coś dla siebie. Poniżej prezentuję Państwo wszystkie dostępne kolory tkaniny, która pokryć może opakowanie Waszego pendrive z filmem ślubnym. Koszt na dzień pisania artykułu to 250PLN + przesyłka.

 

pendrive z filmem ślubnym, na ślub, para młoda, usb, ślubny

Opakowanie pendrive CLASSIC PRO – EKO SKÓRA

 

Następnie druga opcja, to pokrycie opakowania na USB ekoskórą. Mogę zagwarantować, że ten materiał łudząco przypomina prawdziwą skórę i ma naprawdę wysoką gramaturę. Jakość naprawdę ekstra! Pudełko w tym wydaniu, na pewno przyciągnie uwagę Waszych Gości i rodziny. Koszt na dzień pisania artykułu to 250PLN + przesyłka.

 

pendrive z filmem ślubnym, na ślub, para młoda, usb, ślubny

Pendrive z filmem ślubnym – KREATIV 100%

 

Na zdjęciu tytułowym w tym wpisie, widzicie opakowanie z linii Kreativ 100% . Jest to pudełko na USB, które zostało zadrukowane fotografiami ślubnymi. Chyba najczęściej zamawiana u mnie, w 2022 roku wersja pudełka na USB. Wygląda to obłędnie! Koszt na dzień pisania artykułu to 300PLN + przesyłka.

 

pendrive z filmem ślubnym, na ślub, para młoda, usb, ślubny

 

Warunek do wybrania takiej wersji opakowania to przede wszystkim dostarczenie mi trzech zdjęć, które znajdą się na okładce. Zdjęcia muszą być profesjonalnej jakości, wysokiej rozdzielczości przeznaczonej do druku i najlepiej wykonane przez fotografa ślubnego. Nie podejmę się realizacji opakowania z linii Kreativ 100% ze zdjęć wykonanych telefonem lub niskiej jakości. Jaki pendrive z filmem ślubnym wybrać – musicie dobrze się zastanowić. Podsumowując, prezentuję Wam okładkę i środek opakowania z linii Kreativ 100% ze zdjęciami, które wykonałem osobiście.

 

pendrive z filmem ślubnym, na ślub, para młoda, usb, ślubny

Opakowanie na pendrive z filmem ślubnym – PENDRIVE BOX NEW

 

W tym miejscu warto dodać, że każdy nośnik pamięci, który możecie zamówić to nowoczesna i szybka wersja USB 3.0. Nie inaczej jest w przypadku kolejnej wersji opakowania na pendrive, z Waszym filmem ślubnym – Pendrive Box NEW. Koszt na dzień pisania artykułu to 300PLN + przesyłka.

 

filmy ślubne na USB, pendrive z wesela

 

W tym akapicie omówię różnice pomiędzy tym „boxem” a prezentowaną na samym początku opcją „Classic PRO tkanina” to wkładka, w której umieszczono pendrive. Po pierwsze jest tutaj inne wypełnienie.  Po drugie zamiast „pianki” jest wkład materiałowy. Doskonale widać to na prezentowanych zdjęciach.

 

filmy ślubne na USB, pendrive z wesela

 

Jakie opakowanie na pendrive z filmem ślubnym wybieracie?

 

Daję Wam możliwość zamówienia kilka typów pendrive. Warto pamiętać, że ceny, dostępność i terminy realizacji uzależnione są od drukarni z której zamawiam USB. Pamiętajcie – rodzaj i ilość zamawianych USB z możecie podać: podczas podpisywania umowy, ale również w momencie odbioru gotowego filmu ślubnego. Miłego wybierania i w razie pytań – piszcie do mnie śmiało.

 

 

 

Fotografia ślubna | Fotograf ślubny Poznań | Kamerzysta ślubny | Filmy ślubne | Teledysk ślubny | Poznań | wielkopolska | Wrocław | Łódź  Jaki film ślubny wybrać?

Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń