fbpx
AM
loading...

Oczepiny i pompowanie balona dup** | VLOG

26/11/2022
oczepiny na weselu vlog arkadiusz małecki Poznań kamerzysta

Mój vlog, czyli coś dla Par Młodych i nie tylko!

 

Odcinek „Oczepiny – pompowanie balona dupą” to pierwszy, z serii dwudziestu vlogów ode mnie. Mój vlog poruszał będzie tematy bezpośrednio związane z branżą ślubną. Ale nie będzie to typowy vlog „co i jak masz zrobić”, a raczej moje przemyślenia i branża ślubna „od kuchni” (na kuchnię weselną też zajrzę!:)).  Zaglądaj na mojego Instagrama w każdy poniedziałkowy wieczór, po nowy odcinek z tej serii! Będzie mi niezmiernie miło, bo przygotowałem dla Was naprawdę sporo zajebistych odcinków 😀

 

Oczepiny – zrób to dobrze!

 

Pary Młode muszę Was pochwalić. Naprawdę rzadko ostatnio zdarza się, że podczas oczepin w oku kamery widzę budzące zażenowanie zabawy. Słynne pompowanie balonika dupą czy przeciąganie jajka przez nogawkę. To na szczęście, coraz częściej tylko kadry z filmu „Wesele” Smarzowskiego, niż rzeczywistość polskich wesel.

 

Oczepiny zależne od regionu Polski?

 

Ja operuję głównie w regionie wielkopolski i tutaj moment oczepin na weselu jest fajnie skomasowany i konkretny. Są jednak regiony w Polsce, gdzie tradycja zabaw oczepinowych nadal nakazuje śmieszno-straszne aktywności. Picie wódki na czas czy rozpoznawanie małżonki mając zawiązane oczy i tylko dotykając nóg kilku kobiet.

 

Nie neguję tradycji oczepin, neguję jej formę…

 

Ja jako kamerzysta ślubny nie neguje tradycji, bo w końcu wszedłem w taką, a nie inną branżę. Neguję natomiast formę w jakiej się to czasem dzieje. Dlatego jeżeli nie chcecie na swoim weselu aby poziom żenady wyjeba** poza skalę, ważne aby z zespołem czy DJ ustalić konkretnie, jakie zabawy i atrakcje weselne będą o północy.

 

Nowe trendy ratują sytuację?

 

Co ciekawe, nowy trend wśród Par Młodych często ogranicza oczepiny do niezbędnego minimum. Rzut welonem i muchą. Tylko coraz rzadziej kawalerowie i panny chcą te rzeczy łapać 😉

 

Odcinek w formie filmowej znajdziecie tutaj: VLOG „OCZEPINY”

Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń