fbpx
AM
loading...

Oglądam Wasze filmy ślubne | 1.sezon

09/06/2023
filmy ślubne recenzja panna młoda para młoda kamerzysta napis ślub wesele

Oglądam Wasze filmy ślubne – 1.sezon

 

Zapraszam Wszystkich kamerzystów ślubnych, do obejrzenia pierwszego sezonu „Oglądam Wasze filmy ślubne”, w których recenzuję Wasze weselne produkcje filmowe. Pierwsze osiem odcinków serii, to recenzje produkcji ślubnych od twórców: Arkadiusz Małecki, Studio Mazurkiewicz, WyjątkowyKamerzysta, NieLadaFilm i Czasuchwila.

Po raz pierwszy na polskim YouTube!

 

Na polskich YouTube takiego formatu jeszcze nie było! Seria zainspirowana została amerykańską sceną filmową, w której twórcy wideo oglądają i oceniają swoje filmy ślubne. 

 

Zdjęcia, montaż, dźwięk, kolor

 

Cztery główne kategorie, w których oceniany jest Wasz film ślubny. Zaczynam od oceny kadrów i ujęć, na planie zdjęciowym czyli w dniu ślubu i wesela. Następnie zwracam uwagę jak cała historia ślubna jest zmontowana. Jak prowadzicie widza przez całą historię i wydarzenia. Następnie bardzo ważny element – dźwięk. Ultra ważna rzecz, w każdym teledysku ślubnym i filmie weselnym. I na koniec postprodukcja barwna, czyli kolor korekcja i color gradding. 

 

Po co to wszystko?

 

Filmy w mojej serii mają charakter edukacyjny i powstały po to, aby wzajemnie się uczyć. Wskazywać błędy w procesie tworzenia filmu z wesela, ale również chwalić za dobrze wykonaną pracę. Często początkujący twórcy filmów ślubnych nie wiedzą jak zacząć. Albo gdzie szukać inspiracji? Co jest na TOPie a co już dawno w kwestii filmowania ślubów i wesel odeszło do lamusa. Wspólne oglądanie Waszych produkcji może wiele wyjaśnić, naprowadzić i nakierować na właściwą drogę w tej branży. Dotyczy to również wyjadaczy w branży, którzy często potrzebują świeżego spojrzenia na swoją pracę i wyrwania z marazmu nastego sezonu ślubnego. 

 

Wyślij swój film ślubny

 

W „Oglądam Wasze filmy ślubne” najważniejsi są Ich twórcy! Dlatego zachęcam gorąco do przesyłania swoich filmów, bo właśnie powstaje drugi sezon programu! Nie wykluczam też kolejne części, bo cały czas twórcy podsyłają swoje produkcje! Ważne, żeby nie bać się konstruktywnej krytyki i być otwartym na dyskusję o Waszych ślubniakach. Nikogo nie zmieszam z błotem, chętnie podzielę się wiedzą i moim spojrzeniem nie tylko na kwestie techniczne ale również na walor czysto eststyczny. Zapraszam do wysyłania swoich filmów ślubnych (pełnometrażowy lub teledysk) na mojego maila: kontakt@arkadiuszmalecki.pl . Poproszę o link do materiałów filmowych on-line. 

 

Zobacz „Oglądam Wasze filmy ślubne” na YouTube

 

Już dziś zapraszam na mój kanał Youtube, na którym dostępny jest cały pierwszy sezon „Oglądam Wasze filmy ślubne”. Osiem odcinków, a w pierwszym recenzuję swój własny film ślubny – PIERWSZY W MOJEJ KARIERZE! Zobacz koniecznie jak oceniam i na co zwracam uwagę.

 

Cały pierwszy sezon, dostępny tutaj: OGLĄDAM WASZE ŚLUBNE HISTORIE | sezon 1

 

 

Fotografia ślubna | Fotograf ślubny Poznań | Kamerzysta ślubny | Filmy ślubne | Teledysk ślubny | Poznań | wielkopolska | Wrocław | Łódź  jaki obiektyw na ślub i wesele ile kosztuje film ślubny czym filmować śluby

Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń