AM
loading...

O MNIE

Wszyscy mówią, że są najlepsi. Ja najlepszy nie jestem. Ale będę!

Arkadiusz Małecki | Filmy ślubne

Cześć, tu Arek. Mam 40 lat i obecnie mieszkam w Poznaniu. Pół życia biegałem na etacie u kogoś, dziś biegam z kamerą na dwóch etatach u siebie. Tworzę różne formy filmowe. Ślubne historie i muzyczne teledyski. Relacje do telewizji z wyścigów samochodowych i Wasze wspomnienia do prywatnych archiwów. Kocham kręcić i montować. Rejestrować dźwięk i pracować z kolorem w postprodukcji.

 

Jaki zrobię Wam film ślubny?

Po pierwsze musicie sobie odpowiedzieć na czym Wam zależy? Czy chcecie długi i nudny tasiemiec rodem z PRL? Dwugodzinny film ślubny? Trzy godziny? Przepraszam, to nie u mnie. Z drugiej strony, nie tworzę też przekombinowanych form artystycznych, które przypominają prędzej szalone modowe klipy. Nie neguję takowych, ale to też nie u mnie.

Więc jaki Arkadiusz Małecki zrobi Wam film ślubny? Bez przydługich ujęć z parkietu, gdzie weselny pociąg odwiedza zakamarki sali weselnej. Nie będzie też dłubania widelcem w talerzu. Bez obciachowych zabaw oczepinowych. Trochę sobie do kamery pogadamy i opowiecie o sobie. Trochę się powygłupiamy na parkiecie. Tu uronimy jakąś łzę wzruszenia, a tam przechylimy kielicha za zdrowie Gości weselnych! Będzie pięknie.

A to wszystko w trzech pakietach – każdy z zajebistym teledyskiem ślubnym do wstawienia na social media! Albo nawet w pakiecie z fotografem ślubnym – Wasza decyzja. Bo to Wasz film i Wasza ślubna historia.

filmy weselne film ślubny Poznań kamerzysta

“Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Klimat, który stworzył, idealnie nas oddaje – co najmniej jakbyśmy znali się parę dobrych lat z operatorem kamery. Film jest dopracowany w każdym najmniejszym szczególe.

filmy weselne film ślubny Poznań kamerzysta

“Świetnie nagrany i zmontowany materiał filmowy. Zdjęcia również profesjonalne. Razem z mężem i gośćmi nie możemy przestać oglądać.“

film weselny Poznań film ślubny kamerzysta Poznań

“ Zdjęcia i gotowy film otrzymaliśmy już po niecałym miesiącu i jesteśmy po prostu zachwyceni. Wiedza techniczna i sprzęt były po prostu najwyższej klasy.“

Kamerzysta na wesele – co mnie wyróżnia?

Po pierwsze kontakt z Parą Młodą, emocje, humor i narracja Waszego filmu ślubnego! Jako jeden z niewielu wprowadzam do moich filmów ślubnych element rozmowy z Parą Młodą, który jest motywem przewodnim filmu i dookoła Waszych wypowiedzi dobudowuję w montażu całą resztę. To Wy jesteście „osią filmu”! A po drugie – obok samej historii, przede wszystkim jakość. Wizualnie i dźwiękowo dbam o każdy szczegół. Technikalia, na które zwracam szczególną uwagę na etapie nagrania filmu to – prawidłowa ekspozycja nagrania, udźwiękowienie sceny, rejestracja filmu, kolory!

 

Ninja z kamerą

W dniu ślubu i wesela towarzyszę Wam z moją kamerą bardzo dyskretnie. W opiniach na temat mojej pracy, można zauważyć powtarzające się – nie było go widać, dyskretny, itp. Ja sam o sobie mówię, że jestem jak Ninja z kamerą. Pracuję „po cichu” i nie stresuje Was swoją obecnością. Nie biegam za Was z kamerą i nie krzyczę „tutaj! tutaj! uśmiech!”. Nie kradnę Waszego czasu w tym wyjątkowym dniu.

 

Arkadiusz Małecki Filmy ślubne | Poznań, Polska, Świat!

Arkadiusz Małecki Filmy ślubne – filmuję tam, gdzie mnie zaprosicie. Siedzibę mam w Poznaniu, ale odwiedziłem już z moją kamera wiele miast. Jeżeli ślub i wesele jest kilka godzin drogi od Poznania, wyjeżdżam już dzień wcześniej. Stąd czasem nieco wyższy koszt całej logistyki, ale to również gwarancja wykonania zlecania… w ogóle! Jadąc kilkaset kilometrów na Wasze wesele, wydarzyć się może przecież wszystko, np. awaria samochodu czy korek na trasie. Poza tym, lubię być na wyjazdowych filmach ślubnych na miejscu dużo wcześniej. Żeby mieć czas nie tylko ograć Wasze przygotowania, ale również poznać Was osobiście i spędzić chwilę z Wami, której często nie mamy podpisując umowę zdalnie.

Vloguję dla Was | Arkadiusz Małecki filmy ślubne

Od 2023 roku rozpocząłem publikację nowej serii vlogów ślubnych „To się kameruje?”. To ślubny poradnik dla Par Młodych, kamerzystów ślubnych, domów weselnych, zespołów i DJ na wesele. Pierwszy sezon vloga to niemal dwadzieścia odcinków, w których przybliżam branżę ślubną „od kuchni”. Sprawdźcie koniecznie – sporo wiedzy za friko!

Cała wiedza o branży ślubnej, którą nabyłem przez sześć sezonów weselnych, oraz ta techniczna którą nabyłem przez ponad 10 lat pracy z kamerą, leci do Was w formie wideo poradników – sprawdźcie też Arkadiusz Małecki Filmy ślubne na TikToku (tak, też jestem i ma to całkiem fajny edukacyjny wydźwięk!).

I mój najnowszy projekt – „Oglądam Wasze filmy ślubne”, czyli cykl filmowy, w którym recenzuję podesłane przez innych twórców filmów ślubnych produkcje. Dzieje się!

Motorsportowy świr…

Prywatnie jestem wielkim fanem motorsportu. W szczególności rajdów samochodowych. Zaraziłem się tym sportem w 1991 roku, kiedy mając 9 lat, pod moim domem przebiegała trasa Rajdu Elmot, a legenda polskich rajdów Marian Bublewicz dał mi autograf w zeszycie:) 

Kilka lat temu również byłem czynnym zawodnikiem. W rallysprintach i KJS’ach startowałem takimi samochodami jak Mitsubishi Colt, Seat Ibiza Cupra i Subaru Impreza WRX. Przez dwa lata współorganizowałem też cykl SuperOES na Torze Łódź.  Jako fan rajdów samochodowych, mam na koncie wyjazdy na imprezy WRC – Rajd Monte Carlo czy zimowy Rajd Szwecji. Do tego kilkadziesiąt rund RSMP i dziesiątki innych imprez na torach wyścigowych i odcinkach rajdowych.

Prowadzę też swojego bloga o tematyce motorsportowej, a pod szyldem AM MEDIA zajmuje się m.in. filmami dla motorsportu. Poniżej możecie zobaczyć jedną z moich produkcji dla serii wyścigowej Mistrzostw Polski na Torze Poznań.

KONTAKT

Gotowi na współpracę ze mną? Zapraszam do rezerwacji terminu. Jeżeli jednak wciąż macie pytania dotyczące moich filmów ślubnych - dzwońcie, piszcie lub spotkajmy się i omówmy szczegóły.
Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń