fbpx
AM
loading...

Film ślubny w 2024 – co w pakiecie?

11/08/2023
film z wesela Poznań, film z wesela, film ślubny w 2024 roku

Film ślubny 2024 – co w pakiecie?

Wielu usługodawców ślubnych prześciga się w pomysłach, jak namówić Klienta na podpisanie umowy. Najpopularniejszym sposobem uatrakcyjnienia oferty są wszelkiego rodzaju „gratisy”. Darmowy plener ślubny w innym dniu, pięciu operatorów kamery, dwa drony, fotobudka i pięć pendrive z filmem. A do tego poprowadzenie weselnego pociągu o północy i wata cukrowa bez ograniczeń dla dzieci na weselu. Cuda na kiju! A tak serio, obserwując rynek kamerzystów ślubnych zastanawiam się, czy jest jakaś meta tego wyścigu „kto da więcej?” A jak to jest u mnie? Jak wygląda oferta na moje filmy ślubne na 2024 rok?

Nikt Wam tyle nie da…co ja obiecam!

Z ofertami na filmy ślubne w Polsce jest trochę jak z programami wyborczymi polityków. Dosłownie „zatrzymają ziemię a ruszą słońce”, a w tle złote góry i wiodące do nich piękne manowce. Kilku takich artystów-kombinatorów ostatnio na Facebooku zabłysnęło ofertami, z których wylewało się wszystko na bogato… prócz umiejętności w nagraniu i montażu filmu weselnego. I niestety nieświadome niczego Pary Młode „kupują” taki produkt. Bo to super oferta jest przecież! I nikt nie zastanawia się, że dostanie później filmopodobny twór rodem z lat 90-tych, zrealizowany przez pseudo kamerzystę ślubnego. Ale dostanie go na pięciu pendrive ślubnych… w cenie jednego! Film ślubny w 2024 roku – co dostajecie w pakiecie u mnie?

U mnie w pakiecie jest…warsztat filmowy

Oczywiście prócz warsztatu dostaniecie też parę innych rzeczy, ale zacznijmy od tego, że otrzymacie dobrze technicznie zrobiony film ślubny. Bo przecież zamawiacie film ślubny, a nie stragan obwieszony świecidełkami! Więc czemu o wyborze dobrego filmu ślubnego miałyby decydować dodatki, prawda? Ustalmy – dostanie czegoś więcej, niż to za co zapłacicie jest bardzo miłe. Ja również lubię zaskakiwać moje Pary Młode „dodatkami”, ale u mnie czasem jest to godzina dłużej z kamerą na zleceniu (bo jest ogień na parkiecie i chcę to w filmie, albo jest takie flow że aż żal wychodzić!). A czasem dodatkowe minuty w filmie, które wydłużają trochę finalny materiał, a za które Para Młoda nie dopłaca. 

Film ślubny 2024 – konkrety!

Co konkretnie dostajecie ode mnie w pakiecie z każdym filmem ślubnym?

– nowoczesny montaż i postprodukcję
– rejestracja filmu w jakości 4K
– dobre udźwiękowienie (mikrofon krawatowy, nakamerowy i rejestrator dźwięku)
– ujęcia z drona
– teledysk ślubny lub highlights na social media
– wywiad z parą młodą jako część narracji filmu ślubnego
– materiały gotowe do 3 miesięcy po ślubie
– film i galeria foto (w przypadku pakietu z reportażem fotograficznym) on-line dla Gości weselnych
– film na pięknym, personalizowanym pendrive
– tona dobrego humoru na planie i odpowiednie „poprowadzenie Was” przed kamerą

 

Złoty…a skromny

Jak widzicie, u mnie po rozwinięciu prostego zwrotu „film ślubny” pojawia się sporo profitów (i nie są to błyskotki, które mają odciągnąć uwagę od właściwego produktu). Wspominany warsztat filmowy i bogaty pakiet korzyści z każdym moim filmem ślubnym. Konkrety, bez lania wody. A jeżeli nie będziecie pewni któregoś z gotowców w mojej ofercie weselnej, śmiało dzwońcie lub piszcie do mnie , usiądziemy i zastanowimy się, jak stworzymy Waszą ślubną historię.

Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń