fbpx
AM
loading...

Dlaczego warto wybrać kamerzystę ślubnego?

02/01/2024
czy warto brać kamerzystę na wesele , kamerzysta na wesele czy warto, film ślubny czy warto cicha 23 pierwszy taniec Poznań

Czy warto brać kamerzystę na wesele?

Dlaczego i czy warto brać kamerzystę na wesele? Kiedy myślimy o organizacji ślubu i wesela, często pierwsze, co przychodzi nam na myśl to fotografie. To naturalne, ponieważ zdjęcia są nieodłącznym elementem każdej uroczystości, a zwłaszcza ślubu. Jednak warto zastanowić się nad tym czy to wystarczy, czy nie warto również zainwestować w film ślubny. W tym artykule opowiem dlaczego, jako kamerzysta ślubny z Poznania uważam, że film ze ślubu to niezastąpiona pamiątka i że warto a nie czy warto brać kamerzystę na wesele i ślub.

 

Film ze ślubu – magia ruchu i dźwięku

Zacznijmy od tego, dlaczego film ze ślubu jest tak wyjątkowy. Fotografie są wspaniałe i niezaprzeczalnie piękne, ale film to coś więcej. To możliwość uchwycenia nie tylko obrazu, ale także dźwięku i ruchu. To właśnie te elementy sprawiają, że film ślubny jest tak wyjątkowy. Możecie usłyszeć śmiech swoich gości i najbliższych, emocje w ich głosach, muzykę, która towarzyszyła waszym najważniejszym momentom. To uczucie wracającego w czasie, które pozwala wam przeżyć te magiczne chwile jeszcze raz.

 

Kamerzysta ślubny – sztuka opowiadania historii

Kamerzysta ślubny to nie tylko osoba, która naciska przycisk nagrywania na kamerze. To artysta, który potrafi opowiedzieć waszą historię w sposób niezwykle emocjonalny i artystyczny. To właśnie jego umiejętności i wrażliwość pozwalają na stworzenie filmu ślubnego, który porusza, wzrusza i bawi. Jako kamerzysta z Poznania, miałem przyjemność pracować przy wielu ślubach i weselach, i zawsze staram się uwiecznić to, co sprawia, że każde z nich jest wyjątkowe. I oto jeden z powodów „ZA” dlaczego i czy warto brać kamerzystę na wesele.

 

Film ślubny czy warto?

Podczas wesela dzieje się wiele wspaniałych rzeczy, które warto uwiecznić na filmie. Oto kilka sugestii, co może się znaleźć w waszym filmie z wesela: część zaślubin – przysięgi małżeńskie, założenie obrączek, pierwszy taniec pary młodej, zabawa na parkiecie weselnym, przemowy na weselu i być może oczepiny.

Film ślubny czy warto?

Podczas wesela dzieje się wiele wspaniałych rzeczy, które warto uwiecznić na filmie. Oto kilka sugestii, co może się znaleźć w waszym filmie z wesela: część zaślubin – przysięgi małżeńskie, założenie obrączek, pierwszy taniec pary młodej, zabawa na parkiecie weselnym, przemowy na weselu i być może oczepiny.

 

Pierwszy taniec

Wasz pierwszy taniec jako małżeństwo to magiczny moment. Tańczcie tak, jakbyście byli sami na świecie, a ja uwiecznię każdy gest, uśmiech i spojrzenie. W zależności od formatu filmu z wesela, umieścimy cały lub tylko wybrane fragmenty Waszego pierwszego tańca.

 

Życzenia od gości w filmie ślubnym

Buziaki, uściski, słowa gratulacji od waszych bliskich to nieocenione chwile. To wyraz miłości i wsparcia, które warto zatrzymać na filmie. Często to dynamiczny i energetyczny moment w Waszym filmie ślubnym, i co ciekawe montuję to tak, aby trwające długo życzenia, był swego rodzaju teledyskiem ślubnym, „krótko i na temat” ale zawierające wszystkie wspaniałe emocje i wzruszenia.

 

Zabawa na weselu, tańce hulańce!

Jeśli planujecie wesele z huczną zabawą, z pewnością nie braknie emocji na parkiecie. Szalony taniec, zabawy weselne, śpiewy i wspólne tańce to momenty, które z pewnością chcielibyście zobaczyć jeszcze raz. Wasz film ślubny zawierać będzie dużo energii wprost z weselnego parkietu!

 

Kamerzysta na wesele czy warto?

Kiedy organizujecie swój ślub i wesele, koniecznie zastanówcie się nad zatrudnieniem kamerzysty ślubnego. Film ślubny to nie tylko dokumentacja, to także niezastąpiona pamiątka, która pozwoli wam przeżywać te wyjątkowe chwile raz jeszcze. To inwestycja w waszą przyszłość, która będzie cieszyć was przez całe życie. Gdy przyszła pora na wybór kamerzysty, warto zwrócić uwagę na doświadczenie, portfolio i rekomendacje innych par. Niech wasza pamiątka z dnia ślubu i wesela w Poznaniu lub wielkopolsce będzie niezapomniana! Film ze ślubu to coś więcej niż tylko nagranie – to magia, która pozwoli wam wracać do tych wyjątkowych chwil za każdym razem, gdy obejrzycie swoją pamiątkę.  Kamerzysta na wesele czy warto? WARTO!

Czy warto brać kamerzystę na wesele? VLOG

Film ślubny czy warto? Oto dlaczego!

 

Większość par młodych, które zamówiły u mnie tylko zdjęcia – finalnie bardzo żałowała, że nie zdecydowali się również na film ślubny. A te, które zamówiły pakiet foto i wideo, stwierdziły, że nie wyobrażają sobie tego filmu ślubnego nie mieć. To pierwsza podpowiedź dla Was „Czy warto brać kamerzystę na wesele?”

 

Fotograf ślubny i kamerzysta na wesele – mamy komplet!

 

Spory procent z Was wychodzi z założenia, że na Waszym weselu musi być fotograf. Natomiast film ślubny to często zbędny wydatek. Pomyślcie jaka rzeka pieniędzy płynie na organizację ślubu i wesela. Dekoracje sali, wynajem auta i fotobudka. Pokazy barmańskie, połykacze ognia i inne bibeloty i duperele. A z oszczędności nie zamawiacie kamerzysty ślubnego. Kamerzysty który w filmie pokaże to wszystko – film ślubny czy warto? Kolejna podpowiedź dla Was.

 

Wiem co Was przekona!

 

OK, może nie przekonać Was ten argument. Ale Ile dalibyście żeby zobaczyć film ślubny Waszych dziadków? Albo rodziców? Zobaczyć na filmie osoby, których być może już nie ma z Wami. Analogiczna sytuacja będzie miała miejsce z Waszym filmem ślubnym. Zdjęcia są ekstra, ale ruchomy obraz i dźwięk, to zupełnie inny temat.

 

Zobacz wideo „Dlaczego warto zamówić film ślubny”

 

Wszystkich, którzy od słowa czytanego wolą ruchome obrazki z dźwiękiem, zapraszam na mojego Instagrama, gdzie publikuję filmy z nowymi odcinkami vloga.

Odcinek w formie filmowej znajdziecie tutaj: VLOG „PO CO FILM ŚLUBNY?”

KONTAKT

Gotowi na współpracę ze mną? Zapraszam do rezerwacji terminu. Pytania? Dzwońcie, piszcie lub spotkajmy się i omówmy szczegóły!
Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń