fbpx
AM
loading...
Wesele Dwór Rybieniec | Film ślubny

Dominika & Jędrzej

PL: Goście weselni dziękuję Wam za cudne uroczystości! Zapraszam na film | ENG: Wedding guests thank you for wonderful celebrations! I invite you to a wedding movie

Arkadiusz Małecki

Wesele Dwór Rybieniec

Wesele Dwór Rybieniec to położony niedaleko Poznania dom weselny i był on miejscem wyjątkowych uroczystości Dominiki i Jędrzeja. W pobliskim kościele w Kiszkowie odbyły się zaślubiny, a chwilę później we wnętrzach Rybieńca huczne wesele. Jako filmowiec ślubny miałem okazję towarzyszyć Parze Młodej i weselnikom od wczesnych godzin popołudniowych, aż do oczepin.

Teledysk ślubny i wesele Dwór Rybieniec

Do każdego mojego filmu ślubnego Para Młoda otrzymuje teledysk ślubny. To krótka forma filmowa, idealnie nadająca się np. do publikacji w social media przez Parę Młodą. W przypadku Dominiki i Jędrzeja to energetyczny miks ujęć, zarejestrowanych w dniu ślubu i wesela. Dzieje się dużo! A to tylko mocne intro do głównego filmu ślubnego, który dla nich przygotowałem! Zobacz wesele Dwór Rybieniec

Film ślubny Dwór Rybieniec

Przed Państwem pełnometrażowy film ślubny, który stworzyłem dla Dominiki i Jędrzeja. Genialna atmosfera i pozytywna energia to zasługa Pary Młodej i Ich gości weselnych. Dziękuję za współpracę w Dworze Rybieniec i tonę uśmiechów prosto w obiektyw mojej kamery! Mam nadzieję, że do zobaczenia i miłego seansu!

Zaproszenie do współpracy

PL: Jeżeli spodobały się Państwu moje produkcje i szukacie kamerzysty na swoje uroczystości, zapraszam do kontaktu.
ENG: If you liked my productions and are looking for a cameraman for your celebrations, please contact me.

Przed ślubem – ujęcia z drona Dwór Rybieniec

W Dworze Rybieniec stawiłem się we wczesnych godzinach popołudniowych. Tradycyjnie w domu weselnym pojawiłem się dużo wcześniej niż planowane uroczystości, Goście weselni czy DJ prowadzący wesele. Jeżeli mam okazję, zawsze przed właściwą częścią dnia podrywam w powietrze mojego drona DJI Mini 3 Pro i nagrywam ujęcia lotnicze. Jest wtedy czas na spokojne nagrać okolicę i dom weselny. To doskonałe kadry na budowanie historii i wypełnienie filmu ślubnego w późniejszym montażu. Dwór Rybieniec to miejsce bardzo urokliwe, otoczone imponującymi zbiornikami wodnymi, więc ujęcia z drona mają tutaj bardzo duże znaczenie.

Dwór Rybieniec ujęcia z drona

Przygotowania Pary Młodej przed ślubem

Po zakończeniu ujęć lotniczych z drona, z kamerą pojawiłem się na dziedzińcu, gdzie zaaranżowaliśmy przygotowania Pana Młodego. Następnie spotkanie z Panną Młodą i jej siostrą i mamą w hotelowym apartamencie Dworu Rybieniec. Jędrzej na przygotowaniach był w towarzystwie przyjaciół, a jego przygotowania wizytował też ojciec Panny Młodej. W apartamencie nowożeńców siostra i mama wspierały Dominikę. Działo się dużo i intensywnie, co idealnie oddaje fragment w filmie ślubnym. Było sporo akcji, którą uwielbiam rejestrować, bo dla mnie – twórcy filmu ślubnego – to po prostu kopalnia pięknych ujęć! I to wszystko w murach pięknego Dworu Rybieniec.

Ślub kościelny w Kiszkowie

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Kiszkowie znam już doskonale. To mój piąty ślub kościelny w tym kościele. Miałem tez okazję filmować tutaj ślub siostry Panny Młodej dwa lata wcześniej. Cała msza i zaślubiny przebiegły bardzo klasycznie i dostojnie. Na początek wprowadzenie Dominiki przez jej tatę, co zawsze jest wyjątkowym momentem dla wszystkich, a w szczególności dla ojca i Pana Młodego. Zdecydowałem się na nagranie uroczystości w kościele z dwóch kamer. Do tego mikrofon krawatowy u Jędrzeja i rejestrator dźwięku wpięty w nagłośnienie ceremonii. Klasyczne rozwiązanie, które zawsze się sprawdza.

 

Wesele we Dworze Rybieniec

Wesele Dwór Rybieniec było bardzo energetyczne. Na początku klasycznie – pierwszy taniec, pierwsza część spokojna, dostojna jak nasza Para Młoda. Druga jego część to już sporo piruetów, uniesień i figur, które powodowały głośne brawa gości weselnych. Taneczne klimaty nie są tutaj przypadkowe! Następnie do akcji wkroczył DJ. Goście porywani do tańca tego wieczora byli wiele razy i w różnych klimatach muzycznych, ale zdecydowanie dominowały rytmy latino i południowoamerykańskie. W między czasie, znaleźliśmy chwilę na krótki plener ślubny w okolicy Dworu Rybieniec. Przepiękna „złota godzina” uraczyłą mnie wieloma pięknymi ujęciami do teledysku ślubnego! Nieco później zrealizowaliśmy wywiad z Parą Młodą – znak firmowy moich filmów ślubnych! Po kilku godzinach pysznej zabawy, nastał czas na oczepiny, które zawsze kończą moją pracę jako kamerzysta ślubny. Atrybuty Pary Młodej poszybowały w powietrze, a ja złapałem ostatnie ujęcia do filmu ślubnego dla Dominiki i Jędrzeja.

Czym filmowałem wesele Dwór Rybieniec?

Czym filmowałem wesele? W sezonie 2023 postawiłem na flagowy model bezlusterkowca Sony – A7IV. Fenomenalna plastyka obrazka w połączeniu z genialnym szkłem Sigma 24-70. Rejestracja obrazu w 4K w 50 klatkach na sekundę. A także świetny system stabilizacji matrycy, który kocham za możliwość filmowania „z ręki”. Jako druga kamera w kościele to sprawdzony Sony A7III.  Stabilizacja to gimbal DJI RS3. Ujęcia z drona to wspominany już DJI Mini 3 Pro. A dźwięk to mikrofony i rejestratory Tascam i Rode. Obowiązkowo też dwie filmowe lampy Aputure, którymi świecę parkiet od tego sezonu. A jeżeli chcesz się dowiedzieć dokładniej czym filmować wesele, odwiedź mojego vloga, gdzie o tym wspominam

Filmy ślubne, film ślubny, kamerzysta na wesele, film weselny, Poznań, wielkopolska, wideofilmowanie, Arkadiusz Małecki

Telefon
+48 693 713 579
Poznań, Polska

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok

Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń