fbpx
AM
loading...

PORTFOLIO

Arkadiusz Małecki | Portfolio

W moim portfolio znajduje się kilkadziesiąt filmów ślubnych . Tutaj prezentuję Wam kilka najnowszych teledysków i klipów na social media, które stworzyłem dla moich Par Młodych. Te krótkie formy wideo to szybkie poznanie mojego warsztatu i zaznajomienie się z moją wizją produkcji filmów ślubnych.     

Eklektycznie i energetycznie!

Moje filmy ślubne są różne, tak jak różni są ludzie dla których powstają. Nie tworzę hurtowo, na jedno kopyto chociaż mam swoje sprawdzone scenariusze. Wszystkie łączy dbałość o jakość obrazu, dźwięk i energetyczne prowadzenie ślubnej historii.

Jakie filmy ślubne zamówicie?

45-minutowa klasyka ślubna czy 15-minutowa krótka forma artystyczna? A może idealny balans pomiędzy artystyczną wizją a klasyczną formą, czyli 30-minutowy nowoczesny film ślubny ? W ofercie mam trzy rodzaje filmów i różni je przede wszystkim – czas trwania i forma poprowadzenia narracji.   

15 minut emocji

W filmie 15 minutowym bawię się stylistyką i łamię chronologię wydarzeń. Jest mocno, energetycznie ale i zmysłowo. To w zasadzie jeden, długi teledysk ślubny! Dla fanów Netflix’a i nadążających za social mediami! Najważniejsze jednak, że realizuję go profesjonalną kamerą filmową z obiektywem anamorficznym, dzięki czemu otrzymamy kinowy, niesamowity look i jakość Waszej ślubnej produkcji.

Nowoczesne 30 minut

W filmach 30 minutowych kolejność wydarzeń jest zachowana. Natomiast mamy więcej ujęć z ceremonii zaślubin i zabawy na weselnym parkiecie. Ten film to również spokojniejsza narrację, przeplataną teledyskowymi wstawkami. A główną narrację prowadzi Para Młoda, z którą rozmawiam przed kamerą.

Dla fanów ślubnej klasyki

Film weselny 45 minut to klasyczny reportaż ślubny, zrealizowany nowocześnie i z obowiązującymi trendami. Są wypowiedzi Pary Młodej, więcej czasu z momentu zaślubin i sporo tańca. Oczywiście prowadzimy widza krok po kroku przez wydarzenia Waszego wyjątkowego dnia. 

Który film ślubny wybrać?

Wiele Par Młodych wybierając format filmu ślubnego kieruje się budżetem. Wiadomo, różne filmy – różne ceny za ich realizację. Nic nadzwyczajnego. Moje ślubne portfolio również zawiera różne formaty filmów weselnych w różnych cenach.

Filmy ślubne premium

W moim ślubnym portfolio znajdziecie pozycje premium, dla najbardziej wymagających Par Młodych jak pakiet „Filmowo”. Ale znajdziecie również pakiety skrojone pod Pary Młode, które chcą produkcji nowoczesnej, ale bardziej klasycznej. Wówczas polecę Wam pakiet „Nowocześnie”!  Jeżeli historia ma sączyć się dostojnie z ekranu (co nie oznacza, że nie odpalimy tu sztosa na parkiecie!) pakiet 45 minut „Klasycznie” będzie strzałem w dziesiątkę!

Jaki film weselny dla Was?

Wybierzcie film ślubny, w stylu który Wam pasuje, który czujecie, a jeżeli wciąż nie wiecie na co się zdecydować – piszcie lub dzwońcie, doradzę i pomogę w wyborze.

KONTAKT

Gotowi na współpracę ze mną? Zapraszam do rezerwacji terminu. Jeżeli jednak wciąż macie pytania dotyczące moich filmów ślubnych - dzwońcie, piszcie lub spotkajmy się i omówmy szczegóły.

Zobacz moją ofertę na filmy ślubne

Film  ślubny Poznań | Portfolio ślubne

Jeżeli szukacie Państwo profesjonalisty, który stworzy dla Was wyjątkowy film ślubny, to dobrze trafiliście!

Jestem osobą, która tworzy wyjątkowe filmy i teledyski ślubne. Mam ich już na koncie kilkadziesiąt, a powyżej na stronie prezentuję wybrane produkcje.

Nie jestem rzemieślnikiem który po 15 latach nagrywania wesel wpadł w niebezpieczną rutynę. Naprawdę, moje filmy różnią się od klasycznych produkcji ślubnych.

Przekonajcie się, jak pracuję i dlaczego warto ze mną współpracować:)

Każdy ślub jest inny – wideofilmowanie wesel

Każdy ślub jest inny. Atmosfera radości, podniosłości i wyjątkowości chwili objawia się bowiem w różny sposób. Bardzo zależy mi na tym, żeby uchwycić detale, świadczące o indywidualnym charakterze danego ślubu. Spojrzenia, drobne gesty, uśmiechy – takie sposoby okazywania emocji mają różnorodne wymiary. To właśnie tę różnorodność i unikatowość staram się uchwycić w moich materiałach wideo.

Firmy, zajmujące się wideofilmowaniem wesel nierzadko wykorzystują te same taktyki, co prowadzi do tego, że efektem jest nudny i bardzo konwencjonalny film ślubny. Cena współpracy z nieprofesjonalną firmą może być wysoka, bo w końcu nikt nie chce, aby pamiątka z tego wyjątkowego wydarzenia charakteryzowała się przeciętnością.

Nie pozwalam, żeby taka banalność wkradła się do moich filmów ślubnych i teledysków. Aby temu zapobiec, staram się poczuć magię chwili, wniknąć w indywidualny klimat uroczystości i dobrze go poczuć. Wymaga to jednak świetnych umiejętności obserwacji. Na szczęście, jako „rasowy kamerzysta weselny”, posiadam takie kompetencje.

Sztuka obserwacji – dlaczego operator kamery na wesele powinien mieć ją w jednym palcu?

W czasach, w których każdy ma dostęp do urządzeń rejestrujących – telefonów, kamer, aparatów – filmy ślubne może robić każdy. Niewiele osób jest jednak w stanie uchwycić magię chwili. Do tego potrzeba praktyki, wiedzy, ale też odpowiedniej wrażliwości. Dopiero taki zestaw cech pozwala świetnie dopasować kadr, ująć w nim to, co tworzy niepowtarzalny klimat momentu, zrobić zbliżenie na detal, który tylko pozornie jest nieznaczący, a w rzeczywistości mówi więcej niż tysiąc słów. Dobry operator ślubnej kamery świetnie odnajduje się w takich warunkach. Chcę jak najlepiej oddać piękno momentu zaślubin oraz radość z weselnej zabawy. Jednocześnie kładę nacisk na to, żeby moje filmowanie wesel w niczym nie przypominało materiałów, proponowanych przez niektóre firmy. Mowa o przedsiębiorstwach oferujących bardzo typowe, podobne do siebie rozwiązania. Decydując się na skorzystanie z mojej oferty, mogą liczyć Państwo na to, że uroczystość uwieczni osoba, mająca odpowiednie kompetencje oraz predyspozycje do wykonywania zawodu kamerzysty weselnego. Sprawdźcie moje portfolio ślubne.

Portfolio ślubne | Jak tworzę film ślubny | Czy tylko Poznań ?

Do każdego realizowanego zlecenia podchodzę indywidualnie. To nie tylko pozwala mi nie popaść w rutynę i czerpać satysfakcję z pracy, ale też umożliwia tworzenie wyjątkowych filmów ślubnych i teledysków. Decydując się na moje usługi, mogą Państwo liczyć na doświadczenie i pasję do filmu.

Aby utrwalać wyjątkowe chwile, należy mieć pewne wrodzone predyspozycje. Nic nie jest jednak w stanie całkowicie zastąpić znajomości technik filmowania, obycia ze sprzętem oraz doświadczenia w realizowaniu filmów ślubnych. Wybierając mnie do filmowania ślubu, zdają się więc Państwo na pełen profesjonalizm płynący z długiego doświadczenia w branży.

Piękno konkretnego momentu, gra świateł, moc spojrzeń i magia uśmiechów – żeby to wszystko oddać do tworzenia filmów używam tylko nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu moje materiały zachwycają nie tylko nowatorskim podejściem do filmowania wesel, ale też stanowią cenny, dokładny, precyzyjny zapis jednej z najważniejszych chwil w życiu moich klientów.

Znajomość oczekiwań klientów to dla mnie podstawa. Ma być piękną pamiątką o ogromnej wartości sentymentalnej. Zawsze staram się porozmawiać z parą o charakterze uroczystości, jej specyfice, a dopiero potem zajmujemy się planowaniem naszej pracy.

Kamerzysta weselny, film weselny – film ślubny Poznań | wielkopolska | wolne terminy

Działam w oparciu o jasne zasady; jednocześnie staram dopasować się do oczekiwań moich klientów. Zawsze wysłuchuję, jaką wizję materiału filmowego i teledysku ma młoda para, a następnie wysuwam własne propozycje. Osoby zgłaszające się do mnie, często powierzają mi całkowitą wizję, jak wyglądać będzie ich film ślubny. Jestem dumny z tego, że dzięki ciężkiej pracy, podnoszeniu swoich kompetencji udało się mi zdobyć zaufanie tak wielu osób.

Jestem pewny, że uda się mi zebrać najpiękniejsze momenty z Państwa wesela i stworzyć z nich zachwycający i wyjątkowym film. Ślub cywilny i kościelny da się uwiecznić na milion sposobów. Każda moja realizacja to dowód na to, że skutecznie walczę ze sztampą i ze schematycznym podejściem do wideofilmowania tego typu uroczystości. Zapraszam do zapoznania się z próbkami mojej pracy.

Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń