Poradnik ślubny 2023

Poradnik ślubny 2023 - poniżej prezentuje listę najczęściej zadawanych pytań, które trafią do mnie przed realizacją reportażu fotograficznego i produkcji filmu ślubnego. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienie, napisz do mnie.

Tworzę profesjonalne filmy i fotografie z Waszego ślubu i wesela. Posiadam też filmowe podziękowania dla rodziców, sesje narzeczeńskie, sesje plenerowe i filmowanie z drona.

W ofercie mam trzy długości filmów: 15, 30 i 60 minut. W pakiecie z każdym filmem, otrzymujecie również teledysk ślubny.

Fotograf towarzyszy Wam w czasie wszystkich, najważniejszych momentów dnia.W pakiecie jest również mini sesja plenerowa w dniu uroczystości, w okolicy sali weselnej, zdjęcia grupowe i wiele innych, pięknych kadrów.

W podstawowej ofercie, zawsze jest jeden kamerzysta lub jeden fotograf. Wybierając pakiet foto&wideo, materiały realizuje jeden kamerzysta i jeden fotograf.Istnieje możliwość realizacji Waszych materiałów przez większą ilość osób – jest to kwestia indywidualnych ustaleń.

Ceny za moje produkcje ślubne uzależnione są od wybranego pakietu.Szczegółowe informacje nt. cen, mogę przesłać Wam po otrzymaniu na maila informacji: data ślubu i lokalizacja uroczystości.

Tak, zawsze podpisujemy umowę na produkcję Waszych filmów i fotografii. Umowa zawiera szereg zapisów, które doskonale zabezpieczają obie jej strony. Dzięki niej, nie musicie się martwić o prawidłowy przebieg realizacji ślubnego zlecenia.

Jedyną formą rezerwacji naszej usługi jest podpisanie umowy (możliwe zdalne) i wpłata zadatku. W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą, nie prowadzę tzw. „rezerwacji tymczasowych”.

Rezerwuje terminy maksymalnie na dwa sezony ślubne do przodu.

Często pary Młode mają życzenie, aby nie pokazywać na zdjęciach czy w filmie, niektórych momentów ślubu i wesela. Zawsze spełniam takie prośby.

Standardowym terminem dostarczenia materiałów jest okres, nie przekraczający 90 dni. Istnieje możliwość przyspieszenia terminu realizacji, jest to jednak kwestią indywidualnych ustaleń.

Gotówka lub przelew na konto.Płatności dokonujecie w dniu przekazania materiałów. Film/zdjęcia zostaną Wam przekazane po zaksięgowaniu płatności.

Istnieje możliwość przekazania materiałów: on-line (w formie linku do dysku internetowego), na pendrive w drewnianym pudełeczku lub w przypadku zdjęć również jako piękna fotoksiążka. Nośniki ustalane są w momencie podpisania umowy lub, dla niezdecydowanych, istnieje możliwość uzgodnienia tej kwestii nawet po weselu.

Tak, istnieje taka możliwość zarówno dla sesji filmowej i fotograficznej. Od sezonu 2021 wprowadziłem możliwość realizacji sesji wideo profesjonalną, filmową kamerą.

Realizuje film/fotografie ślubne tam, gdzie to sobie wymarzycie. Nie ma dla mnie ograniczeń. Natomiast siedziba firmy i główny obszar mojej działalności, to Poznań.

W podstawowym pakiecie, jestem z Wami do 10h(nie dłużej niż 1:00). Istnieje również możliwość wydłużenia mojego czasu pracy, co jest kwestią indywidualnych ustaleń.

W tej chwili używam topowego dla branży ślubnej systemu Sony, zarówno w filmie jak i fotografii. Posiadam stabilizatory obrazu, drona DJI, rejestrator dźwięku i mikrofony krawatowe Tascam.

Poradnik ślubny 2023 – w cenie każdego pakietu ślubnego, otrzymujecie ode mnie godzinną konsultację ślubną , podczas której omawiamy wszystkie ważne aspekty naszej współpracy i odpowiadam na Wasze pytania.

Poradnik ślubny 2023 KONTAKT

Mój fanpage Facebook Arkadiusz Małecki