AM
loading...

Plener ślubny i kamera filmowa

27/07/2022
Kamerzysta, operator kamery, Arkadiusz Małecki, plener ślubny

Plener ślubny kamerą filmową? 

 

Plener ślubny to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na swobodę realizacji i trochę „eksperymentów sprzętowych”. A że nie tak dawno pojawiła się u mnie nowa, filmowa kamera Z CAM E2, wpadł mi do głowy dobry pomysł! Filmowy Z Cam domyślnie służy mi do realizacji filmów z torów wyścigowych i rajdów samochodowych, a także teledysków muzycznych i spotów reklamowych. Pewnego dnia pomyślałem, że przecież mogę go wykorzystać do produkcji filmów ślubnych.

 

Moje Pary Młode otrzymają możliwość zrealizowania Ich wideo tym profesjonalnym sprzętem. Największym atutem nowej kamery, jest przepiękna plastyka obrazu i możliwości w postprodukcji. Tutaj mamy do czynienia z rasowym, filmowym sprzętem, które idealnie sprawdzi się na Waszym ślubnym plenerze! 

 

A może cały film ślubny taką kamerą?

 

Parom Młodym, którym zależy na wyróżniającym się filmie, daje możliwość również realizacji całego filmu ślubnego (w wariancie 15 minut). Nie tylko pleneru ślubnego. Od sezonu 2023 każdy Klient, który zamówi film o długości 15 minut, otrzyma opcję realizacji właśnie kamerą filmową Z Cam. Niestety ze względu na specyfikę i gabaryty takiej „uzbrojonej kamery”, nie jest dostępna opcja na filmy dłuższe niż 15 minut. 

 

To komu ślubny plener?:)

 

Czy taka kamera filmowa to przyszłość ślubnych plenerów?. W tej chwili najlepszy ślubni filmowcy, wchodzą level wyżej, oferując Klientom rejestracje uroczystości kamerami (a nie aparatami). Popularne stały się kamery BMPCC, a do nich dołącza właśnie sprzęt od Z CAM. Dlaczego? Krótko mówiąc – jakość obrazu. 12 czy 14 bitowe kamery dają potężne możliwości w postprodukcji (m.in. kolor korekcja i color gradding Waszego ślubnego materiału).

Jestem podekscytowany możliwościami nowej kamery. Chociaż w momencie pisania tego bloga, nie mam jeszcze ślubnego materiału z Z CAM’a, to zrealizowałem już sporo innych filmów tym sprzętem i wygląda to…obłędnie! Ślubne plenery tym sprzętem to będzie „game changer”! Napiszcie do mnie i zapytajcie o możliwość realizacji Waszego pleneru, tą wyjątkową kamerą.

Like
Recent posts
Previous post Kamerzysta ślubny – jak i którego wybrać?
Next post 15-minutowy film ślubny, format idealny