fbpx
AM
loading...

Plener ślubny – a na co to komu? | VLOG

02/03/2023
Plener ślubny para młoda wesele 2024

Plener ślubny – a na co to komu?

 

Odcinek „Plener ślubny – a na co to komu?” to kolejny z serii dwudziestu vlogów. Mój vlog poruszał będzie tematy bezpośrednio związane z branżą ślubną. Ale nie będzie to typowy vlog „co i jak masz zrobić”. A raczej moje przemyślenia i branża ślubna „od kuchni” .  Zaglądaj na mojego Instagrama w każdy poniedziałkowy wieczór. Premiera nowego odcinek z tej serii! Będzie mi niezmiernie miło:)

Zdjęcia innego dnia – po co?

 

Dlaczego tak ważne, aby zorganizować reżyserowaną sesję w innym niż wesele dniu? Przecież wszyscy oferują mini plenery w dniu ślubu. Ja również. Łatwo powiedzieć, że wyskoczymy między rosołem a drugim daniem do ogrodu obok sali i nagramy kilka „sztosów”. Tak i nie…

 

Plener w dniu wesela – co może pójść nie tak?

 

Jeżeli Wasze wesele jest wiosną lub latem, to OK. Dzień jest długi i można zaplanować „okienko” na dodatkowe ujęcia do filmu. Co może pójść nie tak? Często następuje obsuwa harmonogramu. Np. kuchnia domu weselnego dłużej niż planowała wydaje obiad, a Wy naszykowaliście tyle atrakcji dla Gości , że nie ma kiedy wyjść i ten plener nagrać. I dupa! 

 

Ile kosztuje plener ślubny?

 

Sesja filmowa czy sesja fotograficzna innego dnia, to oczywiście dodatkowe koszta. Wycena zdjęć plenerowych to zawsze suma takich rzeczy jak m.in. lokacja wybrana na plener ślubny czy scenariusz. Koszta mojego, filmowego pleneru ślubnego zaczynają się od 1000PLN. Do tego naturalnie, trzeba poświęcić czas i dać sporo energii, ale w zamian dostajemy sporo soczystego materiału! Są to ujęcia, których nie sposób nagrać w trakcie wesela! 

 

Czy warto? Oczywiście!

 

Z plusów organizacji pleneru ślubnego innego dni są: po pierwsze – wybieramy fajną lokację, a nie bierzemy co jest przy sali weselnej. Po drugie – Pani Młoda ma perfekcyjny makijaż na sesję, co po kilku godzinach wesela nie zawsze jest pewnikiem. Po trzecie, nie goni nas czas i możemy poczarować kamerą. Poreżyserować i złapać wiele magicznych kadrów! Pamiętajcie, że większość ujęć, którymi chwalić się będziecie znajomym, to właśnie ujęcia z pleneru ślubnego innego dnia.

 

Zobacz wideo „Plener ślubny

 

Wszystkich, którzy od słowa czytanego wolą ruchome obrazki z dźwiękiem, zapraszam na mojego Instagrama, gdzie publikuję filmy z nowymi odcinkami vloga. Zachęcam też do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami, na tematy które poruszam we vlogach. Dajcie znać na Instagramie i TikToku co myślicie!

 

Odcinek w formie filmowej znajdziecie tutaj: VLOG „Plener ślubny – a na co komu?”

 

Fotografia ślubna | Fotograf ślubny Poznań | Kamerzysta ślubny | Filmy ślubne | Teledysk ślubny | Poznań | wielkopolska | Wrocław | Łódź  jaki obiektyw na ślub i wesele ile kosztuje film ślubny czym filmować śluby

 

 

Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń