AM
loading...

O MNIE

AREK UMIE W FILMY

Wszyscy mówią, że są najlepsi. OK, spróbujmy im uwierzyć. Ja najlepszy nie jestem. Ale będę! Obiecałem to sobie.
TWORZĘ ŚLUBNE HISTORIE
filmy weselne film ślubny Poznań kamerzysta
Cześć, nazywam się

Arkadiusz Małecki

Cześć, nazywam się Arkadiusz Małecki i jestem twórcą filmów ślubnych.
Moja firma powstała z połączenia pasji do filmu z solidnym warsztatem umiejętności operatorskich i montażowych. Od początku miałem ambicje aby moje produkcje cechowała wysoka dbałość o detale, takie jak kolory, wzorcowe kadry, porządne udźwiękowienie.

Rodzinna manufaktura filmu

Nie powielam schematów i nie jestem hurtownią filmów ślubnych. Każdą Parę Młodą traktuje z olbrzymim szacunkiem i chcę tworzyć dla Was oryginalne i dobre materiały filmowe! Nie idę na skróty, dlatego kiedy inni np. nie przejmują się kolorami w filmie, ja kręcę w „płaskim profilu” i wideo poddaje procesowi color graddingu. Świadomie mogę powiedzieć – tworzę ślubne historie!

Motorsport to moja pasja!

Prywatnie jestem wielkim fanem motorsportu. W szczególności rajdów samochodowych. Zaraziłem się tym sportem w 1991 roku, kiedy mając 9 lat, pod moim domem przebiegała trasa Rajdu Elmot, a legenda polskich rajdów Marian Bublewicz dał mi autograf w zeszycie:) Prowadzę też swojego bloga o tematyce motorsportowej, a pod szyldem AM MEDIA zajmuje się też filmami dla motorsportu.