fbpx
AM
loading...

Nie jesteście modelami | VLOG

23/01/2023
nie jesteście modelami

Nie jesteście modelami  – kolejna część vloga

 

Odcinek „Nie jesteście modelami” to kolejny z serii dwudziestu vlogów. Mój vlog poruszał będzie tematy bezpośrednio związane z branżą ślubną. Ale nie będzie to typowy vlog „co i jak masz zrobić”. A raczej moje przemyślenia i branża ślubna „od kuchni” (w tym odcinku to głównie od kuchni:)).  Zaglądaj na mojego Instagrama w każdy poniedziałkowy wieczór. Premiera nowego odcinek z tej serii! Będzie mi niezmiernie miło:)

 

Kogo peszy kamera?

 

Często moje Pary Młode wychodzą z założenia, że oni to w ogóle nie potrafią pozować i kamera ich peszy a te plenery ślubne i nagrania to niepotrzebne. Największymi sceptykami oczywiście są panowie. Najlepiej gdybym nagrywał wszystkich tylko nie ich. No ale tak to nie zadziała. Mimo, że nie jesteście modelami.

 

Efekt końcowy zaskakuje!

 

Około 80% par młodych z którymi pracowałem, była niewłaściwie nastawiona do wystąpień przed kamerą. Później, kiedy oglądali swój film ślubny i teledysk były „ohy” i „ahy”. Jak to super było, ile śmiechu i jak fajnie podczas nagrań. Arek, a Ty to w ogóle jesteś ekstra!

 

Oddaje Wam siebie na planie

 

Podstawą dobrego materiału jest złapanie wspólnego „flow”. Ja daje moim Parom Młodym całe serducho podczas realizacji filmu. Nie musztruję ich jak profesjonalistów, bo nie jesteście modelami. Ale możecie być, przy odrobinie chęci i z moją pomocą.

 

Nie jesteście modelami – ale będziecie!

 

Tak więc, nie możecie przychodzić na sesję z myślą, że się nie nadajecie! A jeżeli dacie mi odrobinę wiary w siebie, ja złapię kilka zajebistych ujęć. Powiem Wam co i jak, gdzie rączka, gdzie nóżka. A kiedy buzi. Nastawienie – pierwszy krok do pięknych kadrów.

 

Zobacz wideo „Nie jesteście modelami

 

Wszystkich, którzy od słowa czytanego wolą ruchome obrazki z dźwiękiem, zapraszam na mojego Instagrama, gdzie publikuję filmy z nowymi odcinkami vloga. Zachęcam też do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami, na tematy które poruszam we vlogach. Dajcie znać na Instagramie i TikToku co myślicie!

 

Odcinek w formie filmowej znajdziecie tutaj: VLOG „Nie jesteście modelami”

 

Fotografia ślubna | Fotograf ślubny Poznań | Kamerzysta ślubny | Filmy ślubne | Teledysk ślubny | Poznań | wielkopolska | Wrocław | Łódź  jakie zabawy oczepinowe czy zamawiać film ślubny

Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń