fbpx
AM
loading...

Gwiezdne Wojny na weselu | VLOG

03/01/2023
laser i uszkodzona matryca aparatu

Gwiezdne wojny na weselu  – kolejna część vloga

 

Odcinek „Laser i uszkodzona matryca aparatu” to kolejny z serii dwudziestu vlogów. Mój vlog poruszał będzie tematy bezpośrednio związane z branżą ślubną. Ale nie będzie to typowy vlog „co i jak masz zrobić”. A raczej moje przemyślenia i branża ślubna „od kuchni” (w tym odcinku to głównie od kuchni:)).  Zaglądaj na mojego Instagrama w każdy poniedziałkowy wieczór. Premiera nowego odcinek z tej serii! Będzie mi niezmiernie miło:)

 

Lasery – kto ma rację?

 

Pomiędzy zespołami i DJ a fotografami i kamerzystami na weselu trwa odwieczna wojna. I widząc powód nieporozumień, naprawdę nawiązanie do Gwiezdnych Wojen ma sens. Chodzi oczywiście o lasery, które podwieszone na kratownicy muzyków budzą nasze przerażenie. I choć DJe twierdzicie inaczej, to taki laser potrafi uszkodzić matryce aparatu!

 

Dogadajmy się:)

 

Pomijając walory artystyczne używania takiego urządzenia na weselu, warto po wejściu na salę weselną się dogadać. Jeżeli musicie już koniecznie używać laserów, to poprosimy po oczepinach. Kiedy kamerzysta czy fotograf skończy pracę. 

Laser i uszkodzona matryca aparatu?

 

Nie zawsze da się jednak dogadać i często w temacie iskrzy. Ja kiedyś usłyszałem, że zespół laserów nie wyłączy i zapewnia, że moja matryca w aparacie jest bezpieczna. Więc poprosiłem o pisemną gwarancję, że w razie wypalonych pikslei w matrycy aparatu zespół kupi mi nowy sprzęt. Wyśmiano mnie. Ale lasery nie zostały tamtej nocy użyte. 

 

Tak, laser może uszkodzić matrycę w aparacie…

 

To najczęstszy problem omawiany na grupach filmowych. Kamerzyści weselni i fotografowie coraz częściej w umowie z Parą Młodą zawierają zapis o nieużywaniu przez DJ laserów. Na szczęście, lasery na weselach odchodzą do lamusa. A zespoły i DJ inwestują w naprawdę dobre oświetlenie, pozbywając się niemodnych i „wątpliwej urody” laserów.

 

 

Odcinek w formie filmowej znajdziecie tutaj: VLOG „GWIEZDNE WOJNY NA WESELU?”

 

 

Fotografia ślubna | Fotograf ślubny Poznań | Kamerzysta ślubny | Filmy ślubne | Teledysk ślubny | Poznań | wielkopolska | Wrocław | Łódź  dlaczego nas nie karmicie VLOG film ślubny rodziców 

Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń