fbpx
AM
loading...
kamerzysta na wesele września film z wesela Poznań Małecki
CZEŚĆ, NAZYWAM SIĘ

Arkadiusz Małecki

Kamerzysta na wesele Wielkopolska? Tutaj jest dobry adres! Tworzę kreatywne filmy ślubne, teledyski ślubne i reportaże fotograficzne w pakiecie z filmami z wesela. Kilka lat doświadczenia, profesjonalny sprzęt i nowatorska wizja Waszego filmu ślubnego.

Stworzę dla Was piękny film ślubny – pamiątkę na całe życie!

W ofercie aż trzy pakiety filmowe – każdy z teledyskiem ślubnym do wstawienia na social media i ujęciami z drona! Mam też pakiet foto&wideo, duet filmowiec+fotograf.

Filmowiec ślubny Wielkopolska… ale to international!

Moje produkcje ślubne realizuję na terenie całej Wielkopolski. Jeżeli macie życzenie, dojadę też w najdalszy zakątek Polski, Europy i Świata! Mam w portfolio realizacje filmowe ślubów międzynarodowych, m.in. amerykańsko-polskie wesela i uroczystości polsko-niemieckie. Z przyjemnością dam się zaprosić z moją kamerą na Wasz ślub i weselicho!

Kamerzysta na wesele Wielkopolska
PORTFOLIO

Moim znakiem firmowym są filmy ślubne 20-minutowe (pakiet „Nowocześnie”). Jest tutaj wszystko – backstage z przygotowań, piękne momenty zaślubin i mocno taneczna część wesela. Do tego, obowiązkowo – wypowiedzi Pary Młodej, które pięknie budują całą narrację filmu ślubnego. W ofercie mam również artystyczne formy 10-minutowe, czyli wersje filmów ślubnych premium (pakiet „Filmowo”) i klasyczne 30-minutowe reportaże ślubne (pakiet „Klasycznie)

Arkadiusz Małecki – świetny kamerzysta weselny – województwo wielkopolskie

Ślub i wesele to niezwykły, magiczny czas, który młodzi chcieliby zapamiętać i zachować na zawsze – jego magię, moc pozytywnych uczuć i przeżyć. Niemożliwe? Jest to możliwe, jeśli dobrze wybierzecie kamerzystę na wesele, który utrwali dla Was takie właśnie wspomnienia. I tu pojawiam się ja, Arek Małecki, to właśnie mnie szukacie. Moją pasją jest tworzenie teledysków ślubnych oraz filmowanie ślubów. Wielkopolska to mój główny teren działania. 

Film ślubny – Wasza pamiątka ze ślubu i wesela

Mam bogate, ponad sześcioletnie doświadczenie w wideofilmowaniu ślubów, czego efektem jest realizacja kilkudziesięciu filmów z wesela i rzesza zadowolonych klientów. Wciąż nowe pomysły, których mi nie brakuje, pozwalają tworzyć dla moich Par Młodych jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne pamiątki ślubne! Filmy ze ślubu wykonuję na terenie Wielkopolski, m.in. w miastach takich jaka Poznań, Września, Leszno, Gniezno, Kalisz, Konin, Piła czy Ostrów Wielkopolski ale na Wasze życzenie mogę dojechać w najbardziej niedostępne zakątki  naszego pięknego kraju.

NOWOCZEŚNIE

Film trwający 20 minut
Teledysk ślubny
Dron
Film do 22:00 (z opcją przedłużenia)
Plener w dniu ślubu
1 operator kamery

KLASYCZNIE

Film trwający 30 minut
Teledysk ślubny
Dron
Film do oczepin
Plener w dniu ślubu
1 operator kamery

FILMOWO

Realizacja kamerą filmową
Film trwający 10 minut
Klip na social media
Dron
Plener w dniu ślubu
1 operator kamery

Kamerzysta na wesele Wielkopolska i… cały świat, czyli co możecie znaleźć w mojej ofercie?

Moja oferta ślubna jest stworzona z myślą o potrzebach różnych odbiorców, z pewnością każda para znajdzie w niej odpowiedni pakiet video dla siebie. Przygotowałem dla nowożeńców trzy pakiety, każdy zawiera teledysk ślubny, niezwykłe zdjęcia z drona, możecie również zamówić klip na social media albo zdecydować się na pakiet łączony: film ślubny i fotografia ślubna w woj. Wielkopolskim, ponieważ współpracuję ze znakomitymi fotografami. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że otrzymujecie spójny artystycznie pakiet. Wasz film ślubny może być zrealizowany w konwencji klasycznej, filmowej lub nowoczesnej.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY PAKIETU FOTO&FILM

Kontaktując się ze mną w sprawie pakietu, napisz koniecznie którym filmem ślubnym jesteście zainteresowany?

Przeczytaj opinie Par Młodych o mojej pracy

Żaden sprytny marketing i reklama nie zastąpią realnych opinii i recenzji moich filmów ślubnych i zdjęć, wystawionych przez Pary Młode. Poniżej tylko niektóre opinie moich Panien i Panów Młodych, z ponad sześciu lat mojej pracy jako kamerzysta na wesele Wielkopolska.

opinie

Współpraca z Arkiem to czysta przyjemność. Niezwykle sympatyczny człowiek, a do tego profesjonalista w każdym calu! Świetnie potrafił rozładować nerwową atmosfera podczas przygotowań do ślubu wprowadzając luz i poczucie humoru... czytaj

Magdalena Rozmiarek Avatar Magdalena Rozmiarek
23/12/2023

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania! Nawet nie ze względu na emocje, których się spodziewaliśmy ale montaż, ujęcia, zdolność kompozycji całego filmu, jego dynamiki... Profesura! Arek do tego wszystkiego jest człowiekiem w... czytaj

Adam Sobieszek Avatar Adam Sobieszek
23/12/2023

Współpraca z Arkiem to najlepsze co mogło Nas spotkać. Poznaliśmy się na ślubie mojej siostry, gdzie po zobaczeniu ich materiału od razu wiedziałam, że to właśnie Arka chce na swoim... czytaj

Dominika Jakubowska Avatar Dominika Jakubowska
23/11/2023

Jeśli którakolwiek z Par szukających fantastycznego OPERATORA KAMERY - bo nie kamerzysty - nadal się zastanawia kogo wybrać to odpowiedź jest prosta: Arkadiusz Małecki! Spędziliśmy z Arkiem fantastyczne chwile, w... czytaj

Jędrzej Szymkowiak Avatar Jędrzej Szymkowiak
23/11/2023

Bardzo dziękujemy Arkowi i Kacprowi za cudowne i przepiękne uwiecznienie jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Zdjęcia i filmy, które powstały, są najwspanialszą pamiątką ślubu. Kontakt i współpraca były... czytaj

Klaudia Firlej Avatar Klaudia Firlej
23/09/2023

Polecamy z całego serca, podejście super, współpraca na najwyższym poziomie, super kontakt. Film ślubny i teledysk to prawdziwy sztos 🔥W formacie 30 minut mamy ujęte najpiękniejsze i najważniejsze momenty z... czytaj

Katarzyna Szymczak Avatar Katarzyna Szymczak
23/09/2023

Bardzo polecam usługi Pana Arka! Bardzo dobrze współpracowało nam się współpracowało. Wszelkie nasze sugestie co do filmu ślubnego zostały uwzględnione, z bardzo dobrym efektem w postaci teledysku i filmu pełnometrażowego.... czytaj

Kinga B Avatar Kinga B
23/07/2023

Jeśli ktoś szuka filmowca, który wspaniale, wyjątkowo uwieczni ten wielki dzień to tutaj jest dobry adres:) jestem w stu procentach zadowolona z reportażu. Ponadto, bardzo miły Pan, sympatyczny, takimi osobami... czytaj

Aleksandra Zdanowicz Avatar Aleksandra Zdanowicz
23/07/2023

Wybraliśmy Arka, bo jego filmy są NATURALNE (nasz film ślubny rozpoczął się wywiadem). Realizacja w dniu ślubu i montaż 10/10. Ujęcia z drona - przepiękne! Termin realizacji też bardzo szybki.... czytaj

Anna Casanova Avatar Anna Casanova
23/07/2023

Kamerzysta na wesele Wielkopolska | NAPISZ DO MNIE

Gotowi na współpracę ze mną? Zapraszam do rezerwacji terminu. Jeżeli jednak wciąż się zastanawiacie i macie pytanie dotyczące moich filmów ślubnych – dzwońcie, piszcie lub najlepiej – spotkajmy się i omówmy szczegóły.

  Facebook
  YouTube
  Instagram
  Tiktok

  Filmowanie wesel – woj. wielkopolskie, czyli w czym wiodę prym?

  Kto jest najważniejszy na ślubie i weselu? Oczywiście Wy i to właśnie Wy i Wasze wrażenia czynię centralnym punktem mojego filmu. Przeprowadzam wywiad z państwem młodym, który jest osią całego przedsięwzięcia. Komentowane na gorąco wydarzenia, emocje i wrażenia uwiecznione na filmie trudno przecenić. Jestem kamerzystą weselnym, ale tworzę również teledyski muzyczne oraz filmy z wyścigów, co pozwala mi zastosować w filmach ślubnych nowe, ciekawe i nietypowe rozwiązania.

  Moja wizja filmu ślubnego

  Film ślubny, czy to w Wielkopolsce czy każdym innym zakątku Polski, musi być interesujący, dynamiczny, bez przydługich ujęć, taki, żeby chciało się go oglądać wciąż od nowa. I takie filmy tworzę. Na moich filmach nie zobaczycie kiczowatych, nieeleganckich zabaw, lub nudnawych rozmów, zobaczycie za to całą gamę emocji, fragmenty wypowiedzi młodych, życzenia od gości, wznoszone toasty, a wszystko w nowoczesnym ujęciu. Szczególną uwagę przykładam do montażu i kompozycji całego filmu. Dokładam wszelkich starań, aby osiągnąć świetną jakość i oryginalność, dbam o to, aby na filmie ślubnym znalazły się najważniejsze i najpiękniejsze momenty z dnia ślubu i wesela.

  Kamerzysta ślubny – Wielkopolska, czyli słów kilka o tym, jak pracuję

  Podczas pracy na ślubach i weselach w Wielkopolsce kieruję się kilkoma zasadami. Przede wszystkim dokładam starań by nie przeszkadzać młodym, nie stresować ich swoją obecnością. Nie reżyseruję ujęć, staram się, aby były one naturalne. Pracuję dyskretnie, przykładam się by być niezauważalny jak słynni ninja. Moim znakiem rozpoznawczym są dwudziestominutowe filmy ślubne, które ukazują przygotowania, zabawę weselną i wspomniane już wcześniej wywiady. Warto wspomnieć, że realizuję pakiety łączone foto-video: fotografia ślubna i film ślubny za pomocą jednej umowy, dzięki temu i fotografie i film otrzymujecie w tym samym czasie. Jeśli zatem zależy Wam na profesjonalizmie i pięknej pamiątce, jestem do dyspozycji – ja, kamerzysta na wesele w Wielkopolsce – Arkadiusz Małecki.

  Kamerzysta ślubny – co mnie wyróżnia?

  Emocje, humor i narracja Waszego filmu z wesela! Jako jeden z niewielu na rynku wprowadzam do filmów ślubnych element rozmowy z Parą Młodą, który jest motywem przewodnim filmu i dookoła Waszych wypowiedzi powstaje w postprodukcji „cała reszta”. To Wy jesteście „motywem przewodnim”, bo to produkcja o Was! Dodatkowym atutem jest moja uniwersalność w pracy z aparatem, bo tworzę filmy ślubne, ale też m.in. klipy muzyczne czy relacje z wyścigów samochodowych na torze.

  Jaki film z wesela dostaniecie?

  Bez długich ujęć z parkietu, gdzie weselny pociąg odwiedza wszystkie zakamarki sali. Nie będzie też dłubania widelcem w talerzu. Trochę sobie natomiast do kamery pogadamy i opowiecie o swojej historii. Powygłupiamy się też na parkiecie. Uronimy jakąś łzę wzruszenia, a tam w kadrze przechylimy szkło za zdrowie Gości weselnych! Będzie pięknie, obiecuję!

  Ninja z kamerą! 

  W dniu Waszych uroczystości z moją kamerą poruszam się bardzo dyskretnie. Ja sam o sobie mówię, że jestem jak „ninja z kamerą”. Pracuję „po cichu” i nie stresuje Was swoją obecnością. Nie biegam za Wami z i nie krzyczę „tutaj, tutaj! uśmiech!”. Nie kradnę Waszego czasu w tym wyjątkowym dniu. Jeżeli zależy Wam aby było profesjonalnie, to kamerzysta na wesele Wielkopolska Arkadiusz Małecki jest dobrym adresem!

  Telefon
  +48 693 713 579
  Poznań, Polska

  Facebook
  YouTube
  Instagram
  Tiktok

  Zadzwoń
  +48 693 713 579
  Zadzwoń