fbpx
AM
loading...
kamerzysta na wesele września film z wesela Poznań Małecki
CZEŚĆ, NAZYWAM SIĘ

Arkadiusz Małecki

Poszukiwany kamerzysta na wesele Ostrów Wielkopolski? To idealnie trafiliście i zapraszam do mojego świata ślubnych historii. Jestem twórcą filmów ślubnych i zrealizowałem ponad pięćdziesiąt filmów z wesela i teledysków ślubnych.

Z przyjemnością stworzę dla Was nowoczesny film z wesela – piękną pamiątkę na całe życie!

Do wyboru kilka pakietów  – każdy z teledyskiem ślubnym i ujęciami z drona. Do tego popularny pakiet łączony filmowiec i fotograf ślubny.

Kamerzysta na wesele Ostrów Wielkopolski

Jesteście z Ostrowa Wielkopolskiego i szukacie kamerzysty na ślub i wesele? Chętnie zrealizuję dla Was film z wesela!  Trzeba dojechać gdzieś dalej? Nie ma problemu! Najdalszy zakątek Polski, Europy…Świata będzie wspaniałym planem zdjęciowym Waszej ślubnej historii. 

Kamerzysta na wesele Ostrów Wielkopolski
MOJE FILMY ŚLUBNE

Co zawierają moje filmy? Backstage z przygotowań przed ślubem, piękne kadry zaślubin i mocno taneczna i imprezowa część wesela. Do tego, obowiązkowo – wypowiedzi Pary Młodej, które pięknie budują całą narrację Waszego filmu z wesela. Najczęściej wybierane przez Pary Młode z mojej oferty są filmy ślubne 20-minutowe (pakiet „Nowocześnie”). W ofercie mam również artystyczne formy 10-minutowe, czyli wersje filmów ślubnych premium (pakiet „Filmowo”). No klasyczne 30-minutowe reportaże ślubne (pakiet „Klasycznie)

Kamerzysta na wesele Ostrów Wielkopolski

Przygotowałem dla Was trzy pakiety ślubne zawierające film ślubny i każdy zawiera teledysk ślubny i piękne kadry z drona. Szeroka oferta pozwoli każdej Parze Młodej znaleźć coś dla siebie i wybrać optymalny pakiet na ślub i wesele w Ostrowie Wielkopolskim.

Filmowanie wesel – różne pakiety

Oferuję różnorodne pakiety ślubne, które pozwolą Ci wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy chcesz  film z wesela w formie reportażu, nowoczesny teledysk ślubny na social media, czy „artystyczny film ślubny” nagrany kamerą filmową – mam to wszystko w ofercie! Moje Pary Młode cenią moją elastyczność i profesjonalizm – więc jeżeli masz pytania o ofertę, zapraszam do kontaktu.

NOWOCZEŚNIE

Film trwający 20 minut
Teledysk ślubny
Dron
Film do 22:00 (z opcją przedłużenia)
Plener w dniu ślubu
1 operator kamery

KLASYCZNIE

Film trwający 30 minut
Teledysk ślubny
Dron
Film do oczepin
Plener w dniu ślubu
1 operator kamery

FILMOWO

Realizacja kamerą filmową
Film trwający 10 minut
Klip na social media
Dron
Plener w dniu ślubu
1 operator kamery

Filmowiec Ostrów Wielkopolski – PAKIET FOTO&FILM

Planowanie ślubu to skomplikowany proces, pełen drobnych szczegółów, takich jak catering, lista gości, wybór lokalizacji ceremonii i przyjęcia weselnego. Do tego wiele innych detali, które nie tolerują zwłoki. Dzięki mnie, macie szansę odciążyć się z jednego z tych elementów organizacyjnych – wybierając pakiet obejmujący zarówno film ślubny, jak i fotografię ślubną. Współpracuję ze stałym, sprawdzonym zespołem najlepszych fotografów ślubnych w Wielkopolsce, którzy razem ze mną, filmowcem ślubnym, w Ostrowie Wielkopolskim tworzą niezapomniane opowieści ślubne w formie zarówno filmu z uroczystości, jak i fotografii ślubnej.

Fotograf ślubny Ostrów Wielkopolski

Przez wiele lat skutecznie realizuję kompleksowe pakiety usług fotograficznych i filmowania wesel. Młode Pary chętnie decydują się na łączone pakiety, ponieważ zapewniają one harmonijną współpracę pomiędzy fotografem ślubnym a filmowcem. To gwarantuje spójny poziom artystyczny. Co równie istotne, wszystko to obejmuje jedna umowa! A gotowe materiały w postaci zarówno zdjęć ślubnych, jak i filmu z wesela… otrzymacie od nas w tym samym momencie!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY PAKIETU FOTO&FILM

Kontaktując się ze mną w sprawie pakietu, napisz koniecznie którym filmem ślubnym jesteście zainteresowany?

Kamerzysta Ostrów Wielkopolski – OPNIE MAJĄ ZNACZENIE!

Żaden sprytny marketing i najdroższa wykupiona reklama nie zastąpią realnych recenzji filmów ślubnych i zdjęć, wystawionych przez moje Pary Młode. Poniżej niektóre opinie Klientów, z ponad sześciu lat mojej pracy jako kamerzysta na wesele Ostrów Wielkopolski.

opinie

Współpraca z Arkiem to czysta przyjemność. Niezwykle sympatyczny człowiek, a do tego profesjonalista w każdym calu! Świetnie potrafił rozładować nerwową atmosfera podczas przygotowań do ślubu wprowadzając luz i poczucie humoru... czytaj

Magdalena Rozmiarek Avatar Magdalena Rozmiarek
23/12/2023

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania! Nawet nie ze względu na emocje, których się spodziewaliśmy ale montaż, ujęcia, zdolność kompozycji całego filmu, jego dynamiki... Profesura! Arek do tego wszystkiego jest człowiekiem w... czytaj

Adam Sobieszek Avatar Adam Sobieszek
23/12/2023

Współpraca z Arkiem to najlepsze co mogło Nas spotkać. Poznaliśmy się na ślubie mojej siostry, gdzie po zobaczeniu ich materiału od razu wiedziałam, że to właśnie Arka chce na swoim... czytaj

Dominika Jakubowska Avatar Dominika Jakubowska
23/11/2023

Jeśli którakolwiek z Par szukających fantastycznego OPERATORA KAMERY - bo nie kamerzysty - nadal się zastanawia kogo wybrać to odpowiedź jest prosta: Arkadiusz Małecki! Spędziliśmy z Arkiem fantastyczne chwile, w... czytaj

Jędrzej Szymkowiak Avatar Jędrzej Szymkowiak
23/11/2023

Bardzo dziękujemy Arkowi i Kacprowi za cudowne i przepiękne uwiecznienie jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Zdjęcia i filmy, które powstały, są najwspanialszą pamiątką ślubu. Kontakt i współpraca były... czytaj

Klaudia Firlej Avatar Klaudia Firlej
23/09/2023

Polecamy z całego serca, podejście super, współpraca na najwyższym poziomie, super kontakt. Film ślubny i teledysk to prawdziwy sztos 🔥W formacie 30 minut mamy ujęte najpiękniejsze i najważniejsze momenty z... czytaj

Katarzyna Szymczak Avatar Katarzyna Szymczak
23/09/2023

Bardzo polecam usługi Pana Arka! Bardzo dobrze współpracowało nam się współpracowało. Wszelkie nasze sugestie co do filmu ślubnego zostały uwzględnione, z bardzo dobrym efektem w postaci teledysku i filmu pełnometrażowego.... czytaj

Kinga B Avatar Kinga B
23/07/2023

Jeśli ktoś szuka filmowca, który wspaniale, wyjątkowo uwieczni ten wielki dzień to tutaj jest dobry adres:) jestem w stu procentach zadowolona z reportażu. Ponadto, bardzo miły Pan, sympatyczny, takimi osobami... czytaj

Aleksandra Zdanowicz Avatar Aleksandra Zdanowicz
23/07/2023

Wybraliśmy Arka, bo jego filmy są NATURALNE (nasz film ślubny rozpoczął się wywiadem). Realizacja w dniu ślubu i montaż 10/10. Ujęcia z drona - przepiękne! Termin realizacji też bardzo szybki.... czytaj

Anna Casanova Avatar Anna Casanova
23/07/2023

Kamerzysta na wesele Ostrów Wielkopolski | KONTAKT

Gotowi na współpracę ze mną? Zapraszam do sprawdzenia dostępności i rezerwacji terminu. Jeżeli pojawią się pytania  – dzwońcie, piszcie lub spotkajmy się i omówmy szczegóły. Możliwe też spotkanie on-line.

  Facebook
  YouTube
  Instagram
  Tiktok

  Kamerzysta na wesele Ostrów Wielkopolski

  Organizujesz wymarzony ślub i wesele w Ostrowie wielkopolskim? Oferuję Ci profesjonalne usługi kamerzysty na wesele w Ostrowie Wielkopolskim, aby uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Dzięki mojemu doświadczeniu, każdy emocjonalny moment zostanie uchwycony na filmie, pozwalając Wam przeżyć te chwile jeszcze nie jeden raz!

  Czym wyróżniam się spośród innych kamerzystów na wesele? Moje podejście opiera się na kreatywności i pasji, dzięki czemu każdy film ślubny staje się unikalnym połączeniem obrazu i dźwięku. Przykładam wielką wagę do jakości obrazu – kręcę w płaskim profilu a później w DaVinci Resolve pracuję z kolor korekcją i color graddingiem – to naprawdę ceni się w tej branży.

  Fotograf ślubny Ostrów Wielkopolski

  Moja oferta nie ogranicza się tylko do wideofilmowania i pięknych filmów i teledysków ślubnych. Jesteśmy również specjalistami od fotografii ślubnej w Ostrowie Wlkp i całej Wielkopolsce. Zdjęcia ślubne robimy m.in. z wykorzystaniem techniki „strobingu” (czyli użyciem lamp błyskowych i świadomym kreowaniem pięknych światłocieni). Jesteśmy po warsztatach z błysku u najlepszego fotografa ślubnego używającego błysku w branży – Krzysztofa Krawczyka.

  Wideofilmowanie wesela Ostrów Wielkopolski

  Moje produkcje to nie tylko filmy ślubne, ale także opowieści o Was. Mój film ślubny z Ostrowa Wielkopolskiego to będzie pełna pasji narracja Waszej miłości. Każdy ujęcie teledysku ślubnego, każdy dźwięk w filmie weselnym, każdy detal jest starannie wybrany i edytowany, aby oddać Waszą wyjątkową historię. Dajcie mi szansę uczynić Wasz ślub niezapomnianym wydarzeniem na filmie z wesela! Teledysk ślubny Ostrów Wielkopolski będzie potężnym ładunkiem emocji i pięknych wspomnień!

  Wideofilmowanie ślubne Ostrów Wielkopolski – Pakiety dla Waszego Komfortu

  Chcę abyście mogli skupić się na tym, co najważniejsze – swojej miłości. Dlatego moja usługa wideofilmowania w Ostrowie Wielkopolskim obejmuje kompleksową obsługę Waszego ślubu i wesela, która obejmuje zarówno kamerzystę, jak i fotografa ślubnego. Dajcie nam szansę stworzenia pełnej emocji i piękna pamiątki z Waszego wesela.

  Kamerzysta Ostrów Wielkopolski

  Emocje, humor i narracja Waszego filmu ślubnego! Jako jeden z niewielu wprowadzam do filmów z wesela element rozmowy z Parą Młodą, który jest motywem przewodnim filmu i dookoła Waszych wypowiedzi powstaje w montażu cała reszta. To Wy jesteście „osią filmu”, bo to produkcja o Was! Dodatkowym atutem jest moja uniwersalność w pracy z kamerą, bo tworzę filmy weselne ale też m.in.teledyski muzyczne czy relacje z wyścigów samochodowych.

  Produkcje ślubne w idealnym formacie

  Bez przydługich ujęć z parkietu, gdzie weselny pociąg odwiedza zakamarki sali weselnej. Nie będzie też dłubania widelcem w talerzu. Obciachowe zabawy oczepinowe? Nie ma szans! Trochę sobie natomiast do kamery pogadamy i opowiecie o swojej miłości. Trochę się powygłupiamy na parkiecie. Tu uronimy jakąś łzę wzruszenia, a tam w kadrze przechylimy szkło za zdrowie Gości weselnych! Będzie pięknie.

  Arkadiusz Małecki – NINJA Z KAMERĄ! 

  W dniu ślubu i wesela towarzyszę Wam z moją kamerą bardzo dyskretnie. Ja sam o sobie mówię, że jestem jak „ninja z kamerą”. Pracuję „po cichu” i nie stresuje Was swoją obecnością. Nie biegam za Wami z kamerą i nie krzyczę „tutaj! uśmiech!”. Nie kradnę Waszego czasu w tym wyjątkowym dniu., więc jeżeli zależy Wam aby było profesjonalnie, to kamerzysta na wesele Ostrów Wielkopolski – Arkadiusz Małecki jest dobrym adresem!

  Telefon
  +48 693 713 579
  Poznań, Polska

  Facebook
  YouTube
  Instagram
  Tiktok

  Zadzwoń
  +48 693 713 579
  Zadzwoń