Fotografia

Fotograf ślubny Poznań | Arkadiusz Małecki

Reportaż ślubny

Reportaż foto z Waszego ślubu i wesela. Od pierwszego spojrzenia, do ostatnich sił na parkiecie.

Sesja ślubna

Ślubna sesja fotograficzna, nie ważne gdzie, ważne z kim! Naturalnie i z pasją do dobrych kadrów.

fotograf ślubny, fotografia ślubna, fotograf na wesele, ślub, fotograf Poznań

Sesja narzeczeńska

Najpierw robię zdjęcia, jak jesteście zakochani. Później zakochujecie się w zdjęciach, na których jesteście zakochani. Proste:)

Pełny reportaż fotograficzny

Poniżej znajduje się pełen reportaż fotograficzny ze ślubu i wesela Żanety i Ryśka. Tu doskonale możecie zobaczyć mój styl, kadry i efekt finalny.

Żaneta i Rysiek to dwójka fantastycznych ludzi, zakochanych po uszy w filmach i serialach.

To właśnie dla nich stworzyłem fabularny teledysk ślubny, taki wiecie, ze scenariuszem i grą aktorską. Scenariusz powstał w opariu o pomysł filmu „Dzień Świstaka” i „Na skraju jutra” z Tomem Cruisem. Część fabularną, którą świetnie odegrała nasza Para Młoda, połączyłem z częścią „dokumentalną”, czyli autentycznymi wydarzeniami dnia Ich ślubu i wesela.

A jeżeli przy części dokumentalnej jesteśmy, zapraszam obejrzeć Ich ślubną historię, w moich kadrach!

Zobacz zdjęcia

Galeria mojej fotografii ślubnej

Prezentuje Wam wycinek z reportaży ślubnych, które stworzyłem w ostatnim czasie. Jak widzicie, preferuje reportażowy styl pracy, bez ustawiania na baczność przed obiektywem – dla mnie liczą się momenty i nieszablonowe kadry.

Jestem typem fotografa, który dobre zdjęcia tworzy aparatem, nie w Photoshopie 😉

Arkadiusz Małecki | Fotografia i filmy ślubne

W ciągu roku przyjmuje ograniczoną ilość zleceń fotograficznych, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi i poświęcić na każde zlecenie odpowiednią ilość czasu. Zapisy przyjmuje maksymalnie na dwa lata do przodu i mój kalendarz zapełnia się bardzo szybko, dlatego zachęcam do kontaktu już dziś:) Ceny reportaży ślubnych zaczynają się od 2500PLN.

— Arkadiusz Małecki

Zapraszamy Państwa do skorzystania z mojej oferty na fotografa ślubnego

Moja oferta fotografii ślubnej jest bardzo szeroka i każde zapytanie analizuję bardzo dokładnie. Dowiaduję się czego oczekujecie, na jakim stylu fotografii Wam zależy. Czy chcecie aby fotograf towarzyszył Wam przez cały dzień, a może tylko w wybranych momentach. Każdy Klient jest inny, dlatego mój scenariusz pracy jest przygotowywany indywidualnie. Żadne moje zdjęcie nie powstaje przypadkowo:)

 

Moje fotografie ślubne tworzę na terenie całej Polski i Europy!

 

 

Fotografia ślubna Poznań Dlaczego ja?

 

Przekonanie, że każdy ślub wygląda podobnie, jest błędem. Oczywiście, w tego typu ceremoniach oraz w zabawie, która ma po nich miejsce, można wyróżnić pewne punkty wspólne. Nadal jednak różni je dynamika wydarzenia, preferencje pary oraz takie kwestie, jak chociażby oświetlenie miejsca. Fotograf na wesele musi bezbłędnie dopasować swoje działania do specyfiki konkretnego zlecenia. Aby zrobić to skutecznie, potrzebne jest doświadczenie w fotografowaniu wydarzeń różnorodnej wielkości. Do tej pory udało się mi wykreować jedyne w swoim rodzaju pamiątki zarówno z wielkich, hucznych uroczystości z ogromną liczbą gości, jak też z kameralnych ślubów i wesel. Każde kolejne zlecenie to dla mnie, z jednej strony możliwość wykorzystania wiedzy, którą już nabyłem, jak też i świetna okazja do dalszego rozwoju moich kompetencji. Chęć ciągłej nauki i podnoszenie kwalifikacji to coś, czym według mnie powinien charakteryzować się każdy fotograf ślubny.

 

Pasja to coś, co napędza do nowych wyzwań i sprawia, że każdy dzień w pracy jest przyjemnością, a nie obowiązkiem. Mam ogromne szczęście pracować w branży, która daje mi satysfakcję. Ogromną radość sprawia mi wywoływanie uśmiechu na twarzy klientów. Dobry specjalista powinien umiejętnie balansować między tzw. luzem i chęcią kreatywnego eksperymentowania, a działaniem według sprawdzonych zasad. W pracy fotografa ślubnego takie wyważenie jest szczególnie ważne.

 

Sesja ślubna w Poznaniu, okolicach i nie tylko – zdjęcia, którymi chętnie będziecie się Państwo chwalić

 

Każda para młoda chce cieszyć się piękną pamiątką, jaką jest sesja ślubna. Cena zaufania nierzetelnemu zleceniobiorcy może być duża i wiązać się z niedbałymi, banalnymi fotografiami. Parom zamieszkującym Poznań i jego okolice oraz klientom z innych części kraju, oferuję indywidualne podejście. Jestem dumny z tego, że na moich zdjęciach tak mocno zaznacza się uczucie, którym darzy się para młoda.  Czasem jest je w stanie podkreślić niewielki, pozornie nic nieznaczący detal lub, przeciwnie, szeroki kadr i ukazanie piękna miejsca, w którym znajdujemy się z parą młodą. Mam głowę pełną pomysłów i z wielką przyjemnością się nimi podzielę. Serdecznie zapraszam do dokładniejszego zapoznania się z ofertą i do kontaktu ze mną.

Fotografia ślubna Poznań