Filmy

Filmy weselne kamerzysta Poznań - jakie filmy tworzę?

Filmy ślubne Poznań wielkopolska

Film ślubny 15 minut

Mocno, intensywnie i konkretnie. Esencja wyjątkowego dnia, opakowana w piękne kadry i nietuzinkowy montaż! Cena od 3000PLN

Filmy ślubne Poznań wielkopolska

Film ślubny 30 minut

Nowocześnie i z klasą. Film zmontowany ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Uwaga, zawiera dużo emocji! Cena od 3500PLN

Filmy ślubne Poznań wielkopolska

Film ślubny 60 minut

Najdłuższy format w mojej ofercie. Klasyczny reportaż wideo, stworzony według najnowszych standardów wideo. Cena od 4000PLN

Arkadiusz Małecki | Filmy weselne kamerzysta Poznań

Anna & Łukasz

Jestem totalnie zakochany w tym filmie! Jedna z lepszych rzeczy ślubnych w ogóle, ode mnie.
Przed Wami moje najnowsze dzieło - teledysk ślubny Ani i Łukasza. Z pięknym plenerem wideo, z petardą na parkiecie weselnym i niebanalnym montażem prosto spod mojej ręki! Chcecie taki film ślubny? Zapraszam do kontaktu

Katarzyna & Tobiasz

10-minutowy film ślubny, format idealny. Crème de la crème wyjątkowego dnia Katarzyny i Tobiasza. Jest tu wszystko - piękna historia, ogień na parkiecie i wyjątkowa Para Młoda. Całość opakowana w nietypowe kadry, nietuzinkowy montaż i przemyślany color gradding. Super produkcja, która wbija do TOP3 moich najlepszych filmów ślubnych!

Agnieszka & Kamil

Kamil podczas przygotowań przed ślubem, wiercił wkrętarką dodatkowe dziurki w pasku od spodni. Agnieszka natomiast była przerażona, choć twierdziła, że w ogóle się nie stresuje:) To, co później wydarzyło się w malowniczym "Ranczo w Dolinie", przeszło do historii. A ja mam szczęście, że byłem na miejscu i stworzyłem z tego genialny film ślubny!

Joanna & Grzegorz

W domu weselnym Rusiborek dzieją się wspaniałe rzeczy! Mogę to już z całą pewnością potwierdzić, ponieważ to kolejne wesele, z którego przywożę masę pięknych kadrów. Do tego wyprawa do Rybieńca na ślubny plener wideo i voilà, powstaje klimatyczny teledysk ślubny Asi i Grześka.

Luiza & Valentino

Polsko-chorwackie uroczystości weselne, w malowniczym sąsiedztwie Dworu Rybieniec. Mieszanka emocji, energii, miłości i wzruszeń. Zjawiskowa Luiza i Valentino, który uwodził swoją świeżo poślubioną żonę, przed moim obiektywem, w ostatnich promieniach słońca tego lata. Jest pięknie!

Żaneta&Rysiek

Jaki teledysk ślubny mogliśmy stworzyć dla prawdziwych fanów kina? Oczywiście FABULARNY, taki wiecie, ze scenariuszem i grą aktorską.
Scenariusz powstał w opariu o pomysł filmu "Dzień Świstaka" i "Na skraju jutra" z Tomem Cruisem. Film pokazuje trudną drogę Ryśka przed ołtarz (i to nie ze względu na jego niechęć do zaślubin z Żanetą ;-)). Część fabularną, którą świetnie odegrała nasza Para Młoda, połączyliśmy z częścią "dokumentalną", czyli autentycznymi wydarzeniami dnia Ich ślubu i wesela.

Arkadiusz Małecki | Filmy weselne kamerzysta Poznań

Alicja&Maciej

Takiego teledysku ślubnego jeszcze w naszym portfolio nie było! Wymarzyliśmy sobie taki scenariusz, w którym Para Młoda czyta napisane do siebie listy. Do tego skąpane w złotej godzinie Wielkopolskiego Parku Narodowego kadry, ognisko nocą w środku lasu i Oni... Maciej i Alicja, wybuchowa mieszanka ekspresji i romantyzmu. Prawdziwy wyciskacz łez i perełka w naszym portfolio <3

Marta&Michał

Mimo, że nadal nie wiemy "kto będzie rządził w Ich związku" ;-) to wiemy jedno - dzień spędzony z Martą i Michałem zapadnie nam w pamięć na bardzo długo! Bajkowa sala Via Villa Nowe Kramsko z przepiękną altaną w ogrodzie, którą oczywiście wykorzystaliśmy podczas ujęć plenerowych, potężna energia ze sceny serwowana przez zespół "Goście Cover Band" i szalejący po parkiecie Goście weselni, a na koniec crème de la crème, czyli zakochani po uszy, choć niezgadzający się w kwestii przejęcia dowodzenia w związku, Marta i Michał. Doprawiliśmy ich teledysk ślubny zjawiskowym bitem i odpłynęliśmy w siną dal...

Agata&Marcin

Kiedy na spotkaniu przed ślubem usłyszeliśmy, że motywem przewodnim Ich filmu mógłby być numer "Son Lux - Easy", wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z ludźmi, którzy wybrali u nas "film artystyczny" nie bez powodu! Rustykalne wesele w Rusiborku, przepiękny ogród, bale słomy i przemykające w blasku ogniska sylwetki Gości weselnych. Coś pięknego! Wszystko to nakręciliśmy i zmontowaliśmy z dużą odwagą i fantazją, a prezentowany teledysk ślubny wymyka się schematom, dla takich produkcji. Do tego ścieżka dźwiękowa, w której pojawia się Alan Watts i jego "Falling In Love" - ciary!

Kasia&Mateusz

Na zaproszenie Kasi i Mateusza wybraliśmy się z kamerami w okolice Łodzi. Po raz pierwszy filmowaliśmy uroczystości zaślubin, w Starokatolickim Kościele Mariawitów. To było naprawdę niesamowite przeżycie, bo cała ceremonia diametralnie różni się od tych dobrze nam już znanych. Chwilę po ceremonii w kościele, musieliśmy salwować się ucieczką, ponieważ miało miejsce spore oberwanie chmury i Para Młoda do domu weselnego zawitała w asyście parasoli. Wydarzenia, które miały miejsce później, to już historia... piękna historia!

Anna&Marcin

Kiedy poznaliśmy Marcina i Annę wiedzieliśmy, że to ludzie, z którymi stworzymy coś wyjątkowego! On obsypywał ją tysiącami buziaków, Ona wpatrzona w niego jak w obrazek - dla twórcy filmu ślubnego nie potrzeba niczego więcej! Jeżeli dodamy do tego nowoczesną salę weselną w Czarnym Stawie pod Łodzią, roztańczonych i rozentuzjazmowanych Gości, oraz piękny plener wideo w urokliwej altanie, wyjdzie nam tak wyjątkowy materiał!

Filmy weselne kamerzysta Poznań

Jeżeli szukacie Państwo profesjonalistów, którzy stworzą dla Was wyjątkowy film ślubny, to dobrze trafiliście!

Jesteśmy firmą, która tworzy wyjątkowe filmy weselne i teledyski ślubne. Mamy ich już na koncie kilkadziesiąt, a poniżej prezentujemy wybrane produkcje.

Nie jesteśmy rzemieślnikami, którzy po 10 latach nagrywania wesel wpadli w niebezpieczną rutynę. Naprawdę, nasze filmy różnią się od klasycznych produkcji ślubnych.

Przekonajcie się, jak pracujemy i dlaczego warto z nami współpracować:)

 

Każdy ślub jest inny – niebanalne wideofilmowanie wesel

Chociaż na uroczystościach tego typu przewijają się podobne zwyczaje, tradycje, elementy wizualne czy nawet muzyka, uważamy, że każdy ślub jest inny. Atmosfera radości, podniosłości i wyjątkowości chwili objawia się bowiem w różny sposób. Bardzo zależy nam na tym, żeby uchwycić detale, świadczące o indywidualnym charakterze danego ślubu. Spojrzenia, drobne gesty, uśmiechy – takie sposoby okazywania emocji mają różnorodne wymiary. To właśnie tę różnorodność i unikatowość staramy się uchwycić na naszych materiałach wideo.

Firmy, zajmujące się wideofilmowaniem wesel nierzadko wykorzystują te same taktyki, co prowadzi do tego, że efektem jest nudny i bardzo konwencjonalny film ślubny. Cena współpracy z nieprofesjonalną firmą może być wysoka, bo w końcu nikt nie chce, aby pamiątka z tego wyjątkowego wydarzenia charakteryzowała się przeciętnością.

Nie pozwalamy, żeby taka banalność wkradła się do naszych filmów ślubnych i teledysków. Aby temu zapobiec, staramy się poczuć magię chwili, wniknąć w indywidualny klimat uroczystości i dobrze go poczuć. Wymaga to jednak świetnych umiejętności obserwacji. Na szczęście każdy kamerzysta weselny, zasilający naszą sprawdzoną ekipę, posiada takie kompetencje.

 

Sztuka obserwacji – dlaczego kamerzysta na wesele powinien mieć ją w jednym palcu?

W czasach, w których każdy ma dostęp do urządzeń rejestrujących – telefonów, kamer, aparatów – filmy weselne może robić każdy. Niewiele osób jest jednak w stanie uchwycić magię chwili. Do tego potrzeba praktyki, wiedzy, ale też odpowiedniej wrażliwości. Dopiero taki zestaw cech pozwala świetnie dopasować kadr, ująć w nim to, co tworzy niepowtarzalny klimat momentu, zrobić zbliżenie na detal, który tylko pozornie jest nieznaczący, a w rzeczywistości mówi więcej niż tysiąc słów. Dobry kamerzysta na wesele świetnie odnajduje się w takich warunkach. Chcemy jak najlepiej oddać piękno momentu zaślubin oraz radość z weselnej zabawy. Jednocześnie kładziemy nacisk na to, żeby nasze Filmy weselne Poznań wielkopolska w niczym nie przypominało materiałów, proponowanych przez niektóre firmy. Mowa o przedsiębiorstwach oferujących bardzo typowe, podobne do siebie rozwiązania. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, mogą liczyć Państwo na to, że uroczystość uwieczni osoba, mająca odpowiednie kompetencje oraz predyspozycje do wykonywania zawodu kamerzysty weselnego.

 

W jaki sposób przygotowujemy się do pracy?

Do każdego realizowanego zlecenia podchodzimy indywidualnie. To nie tylko pozwala nam nie popaść w rutynę i czerpać satysfakcję z pracy, ale też umożliwia nam tworzenie wyjątkowych filmów ślubnych i teledysków. Decydując się na nasze usługi, mogą Państwo liczyć na:

Doświadczonych kamerzystów

Aby utrwalać wyjątkowe chwile, należy mieć pewne wrodzone predyspozycje. Nic nie jest jednak w stanie całkowicie zastąpić znajomości technik filmowania, obycia ze sprzętem oraz doświadczenia w realizowaniu filmów ślubnych. Wybierając naszych kamerzystów, zdają się więc Państwo na pełen profesjonalizm płynący z długiego doświadczenia w branży.

Profesjonalny sprzęt

Piękno konkretnego momentu, gra świateł, moc spojrzeń i magia uśmiechów – żeby to wszystko oddać do tworzenia filmów używany tylko nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu nasze materiały zachwycają nie tylko nowatorskim podejściem do filmowania wesel, ale też stanowią cenny, dokładny, precyzyjny zapis jednej z najważniejszych chwil w życiu naszych klientów.

Elastyczność

Znajomość oczekiwań klientów to dla nas podstawa. Film ślubny w końcu tworzony jest z myślą o nich – ma być piękną pamiątką o ogromnej wartości sentymentalnej. Zawsze staramy się porozmawiać z parą o charakterze uroczystości, jej specyfice, a dopiero potem zajmujemy się planowaniem naszej pracy.

 

Filmy weselne kamerzysta Poznań | wielkopolska

Działamy w oparciu o jasne zasady; jednocześnie staramy dopasować się do oczekiwań naszych klientów. Zawsze wysłuchujemy, jaką wizję materiału filmowego i teledysku ma młoda para, a następnie wysuwamy własne propozycje. Dzięki temu, że na naszej stronie możemy pochwalić się atrakcyjnymi realizacjami, osoby zgłaszające się do nas, obdarzają nas dużym zaufaniem i często powierzają nam całkowite zarządzanie tym, jak wyglądać będzie film ślubny. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki ciężkiej pracy, podnoszeniu swoich kompetencji oraz kreatywności udało się nam zdobyć zaufanie tak wielu osób.

Jeśli mają Państwo pytania związane z tym, jak pracuje nasz kamerzysta weselny, jakie ceny się z tym wiążą lub po prostu chcą Państwo spytać o którykolwiek z elementów naszej oferty, zachęcamy do kontaktu.

Jesteśmy pewni, że uda się nam zebrać najpiękniejsze momenty z Państwa wesela i stworzyć z nich zachwycający i wyjątkowym film. Ślub cywilny i kościelny da się uwiecznić na milion sposobów. Każda nasza realizacja to dowód na to, że skutecznie walczymy ze sztampą i ze schematycznym podejściem do wideofilmowania tego typu uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z próbkami naszej pracy.

Filmy weselne kamerzysta Poznań wielkopolska