fbpx
AM
loading...
Film ślubny | Pałac Jaśminowy Batorowo

Magdalena & Sebastian

PL: Goście weselni dziękuję Wam za cudne uroczystości! Zapraszam na film | ENG: Wedding guests thank you for wonderful celebrations! I invite you to a wedding movie

Arkadiusz Małecki

Pałac Jaśminowy Batorowo

Pałac Jaśminowy Batorowo to położony w podpoznańskim Batorowie dom weselny i był on miejscem wyjątkowych uroczystości Magdaleny i Sebastiana. W ogrodzie Pałacu Jaśminowego odbyły się zaślubiny, a chwilę później w jego wnętrzach huczne wesele. Jako filmowiec ślubny miałem okazję towarzyszyć Parze Młodej i weselnikom od wczesnych godzin popołudniowych, aż do oczepin.

Teledysk ślubny

Do każdego mojego filmu ślubnego Para Młoda otrzymuje teledysk ślubny. To krótka forma filmowa, idealnie nadająca się np. do publikacji w social media przez Parę Młodą. W przypadku Magdaleny i Sebastiana to energetyczny miks ujęć, zarejestrowanych w dniu ślubu i wesela. Dzieje się dużo!

Film ślubny Pałac Jaśminowy Batorowo

Przed Państwem pełnometrażowy film ślubny, który stworzyłem dla Magdaleny i Sebastiana. Genialna atmosfera i pozytywna energia to zasługa Pary Młodej i Ich gości weselnych. Dziękuję za współpracę w Pałacu Jaśminowym Batorowo i tonę uśmiechów prosto w obiektyw mojej kamery! Mam nadzieję, że do zobaczenia i miłego seansu!

Zaproszenie do współpracy

PL: Jeżeli spodobały się Państwu moje produkcje i szukacie kamerzysty na swoje uroczystości, zapraszam do kontaktu.
ENG: If you liked my productions and are looking for a cameraman for your celebrations, please contact me.

Przed ślubem – ujęcia z drona

W pokojach hotelowych Pałacu Jaśminowego Batorowo stawiłem się we wczesnych godzinach popołudniowych. Tradycyjnie w domu weselnym pojawiłem się dużo wcześniej niż Para Młoda, Goście weselni czy zespół muzyczny. Jeżeli mam okazję, zawsze przed właściwą częścią dnia podrywam w powietrze mojego drona DJI Mini 3 Pro i nagrywam ujęcia lotnicze. Jest wtedy czas na spokojne nagrać okolicę i dom weselny. To doskonałe kadry na budowanie historii i wypełnienie filmu ślubnego w późniejszym montażu. Pałac Jaśminowy Batorowo to miejsce bardzo urokliwe, otoczone zbiornikami wodnymi, więc ujęcia z drona mają tutaj bardzo duże znaczenie.

Pałac Jaśminowy Batorowo ujęcie z drona DJI Dom weselny Poznań jezioro

Przygotowania Pary Młodej

Po zakończeniu ujęć lotniczych z mojego drona, z kamerą pojawiłem się w hotelowym apartamencie Pałacu Jaśminowego Batorowo. Tam czekali już na mnie Magdalena i Sebastian, a także poznałem całą wesołą kompanię Pary Młodej. Działo się dużo i intensywnie. Był gwar i sporo akcji, którą uwielbiam rejestrować, bo dla mnie – twórcy filmu ślubnego – to po prostu kopalnia pięknych ujęć i ambientu audio! Było Prosecco dla Pań i whiskey dla Panów. Obok z aparatem „dzieliła i rządziła” Agata Słomian, z którą miałem okazję współpracować po raz pierwszy…ale coś mi mówi, że nie ostatni! I to wszystko w murach pięknego Pałac Jaśminowy Batorowo.

przygotowania pary młodej buty do ślubu bukiet ślubny perfumy na ślub

Ślub plenerowy w Pałacu Jaśminowym

Ceremonię zaślubin w ogrodzie rozpoczęły dźwięki skrzypaczki, zaproszonej przez Parę Młodą na ślub plenerowy. Po zajęciu przez wszystkich miejsc, rozpoczęła się główna część dnia, czyli ceremonia zaślubin. Pięknie udekorowany ogród, brama i krzesła. Do tego biały dywan. Coś pięknego! Panna Młoda Magdalena spotkała się z Panem Młodym Sebastianem w połowie drogi i razem wspólnie, dostojnie przeszli do miejsca, gdzie czekał na nich urzędnik państwowy mający udzielić im ślubu w plenerze. Ja zdecydowałem się na nagranie uroczystości z dwóch kamer. Do tego mikrofon krawatowy u Sebastiana i rejestrator dźwięku wpięty w nagłośnienie ceremonii.

ślub plenerowy

Przemówienia na ślubie i własna przysięga małżeńska

Bardzo ciekawą kwestią ślubu plenerowego, jest możliwość umieszczenia w jego harmonogramie przemówień. W przypadku Magdaleny i Sebastiana, przemówienie na ślubie wygłosił Ich przyjaciel, który w kilku zdaniach przedstawił zgromadzonym w ogrodzie Gościom weselnym genezę poznania się nowożeńców. Według mnie przemówienia na ślubie i własna przysięga małżeńska  to wspaniała forma urozmaicenia ceremonii zaślubin. Przemówienie na ślubie zaproszony przyjaciel Młodych wygłosił fenomenalnie!  Kolejnym pięknym momentem ceremonii była własna przysięga małżeńska, którą przygotowała Młoda Para. Drżące ręce, łzy wzruszenia, łamiący się głos, tona radości – tak w skrócie można opisać moment czytania napisanych do siebie przysięg małżeńskich, w ogrodzie Pałacu Jaśminowego Batorowo.

Przemówienia na ślubie i własna przysięga małżeńska panna młoda

Wesele w Pałacu Jaśminowym Batorowo

Wesele w Pałacu Jaśminowym Batorowo było bardzo energetyczne. Na początku klasycznie – pierwszy taniec, pierwsza część spokojna, dostojna jak nasza Para Młoda. Druga jego część to już sporo piruetów, uniesień i figur, które powodowały głośne brawa. Następnie do akcji wkroczył zespół Grandi Band, czyli czteroosobowy skład z dwójką fenomenalnych wokalistów! Goście porywani do tańca tego wieczora byli wiele razy i w różnych klimatach muzycznych. Ja muszę przyznać, że miałem z tym zespołem jednak problem… Ponieważ grali tak, że nóżka mi chodziła i ciężko było stabilnie trzymać kamerę! 😀 W między czasie, znaleźliśmy chwilę na krótki plener ślubny i wywiad z Parą Młodą w okolicy Pałac Jaśminowy Batorowo. Po kilku godzinach pysznej zabawy, nastał czas na oczepiny, które zawsze kończą moją pracę jako kamerzysta. Atrybuty Pary Młodej poszybowały w powietrze, był test zgodności i świetna zabawa oczepinowa – „mruczenie piosenek”. Muszę przyznać, że obserwując to przez oko kamery, również bawiłem się świetnie!

Czym filmowałem wesele?

Czym filmowałem wesele? W sezonie 2023 postawiłem na flagowy model bezlusterkowca Sony – A7IV. Fenomenalna plastyka obrazka w połączeniu z genialnym szkłem Sigma 24-70. Rejestracja obrazu w 4K w 50 klatkach na sekundę. A także świetny system stabilizacji matrycy, który kocham za możliwość filmowania „z ręki”. Stabilizacja to gimbal DJI RS3. Ujęcia z drona to wspominany już DJI Mini 3 Pro. A dźwięk to mikrofony i rejestratory Tascam i Rode. Obowiązkowo też dwie filmowe lampy Aputure, którymi świecę parkiet od tego sezonu. A jeżeli chcesz się dowiedzieć czym filmować wesele, odwiedź mojego vloga, gdzie o tym wspominam

Filmy ślubne, film ślubny, Pałac Jaśminowy Batorowo, kamerzysta na wesele, film weselny, Poznań, wielkopolska, wideofilmowanie, Arkadiusz Małecki

Telefon
+48 693 713 579
Poznań, Polska

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok

Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń