fbpx
AM
loading...
Film ślubny Łódź | Book&Cook

DOMINIKA + ADAM

PL: Goście weselni dziękuję Wam za cudne uroczystości! Zapraszam na film

Arkadiusz Małecki

Wesele w Book&Cook

Book&Cook to położony na łódzkim OFF Piotrkowska lokal, który słynie m.in.z warsztatów kulinarnych.  Przez dwa dni września Book&Cook był też miejscem wyjątkowych uroczystości Dominiki i Adama. Jako filmowiec ślubny miałem okazję towarzyszyć Parze Młodej przez dwa dni – pierwszy dzień zorganizowany dla rodziny i najbliższych, z uroczystością ślubu cywilnego. Natomiast drugi dzień przeznaczony był dla znajomych i przyjaciół Pary Młodej. Stworzyłem z tego eklektyczny, tak jak samo miasto Łódź – film ślubny.

Teledysk ślubny Łódź | dzieje się!

Do każdego mojego filmu ślubnego Para Młoda otrzymuje teledysk ślubny. To krótka forma filmowa, idealnie nadająca się np. do publikacji w social media przez Parę Młodą. W przypadku Dominiki i Adama to energetyczny miks ujęć, zarejestrowanych przez dwa dni. Z dbałością o każdy szczegół jak ambient audio ulicy Piotrkowskiej czy charakterystyczne muzyczne akcenty OSTR i muzyki z „Ziemi obiecanej”. Dzieje się dużo! A to tylko mocne, krótkie intro do głównego filmu ślubnego, który dla nich przygotowałem!

Film ślubny Łódź | Book&Cook

Przed Państwem pełnometrażowy film ślubny, który stworzyłem dla Dominiki i Adama. Genialna atmosfera kulinarnych warsztatów, „podwójnych zaślubin”, czytania przysięgi małżeńskiej i tańców do białego rana!  Do tego pozytywna energia i tona przyjaźni i miłości, czyli znaki szczególne tej wyjątkowej Pary Młodej. Gościom weselnym natomiast dziękuję za współpracę w Book&Cook Łódź i tonę uśmiechów prosto w obiektyw mojej kamery! Mam nadzieję, że do zobaczenia i miłego seansu!

Zaproszenie do współpracy

PL: Jeżeli spodobały się Państwu moje produkcje i szukacie kamerzysty na swoje uroczystości, zapraszam do kontaktu.
ENG: If you liked my productions and are looking for a cameraman for your celebrations, please contact me.

Film ślubny Łódź – ujęcia z drona

W Book&Cook Łódź stawiłem się tradycyjnie dużo wcześniej niż planowane uroczystości, Goście weselni czy DJ prowadzący wesele. Jeżeli mam okazję, zawsze przed właściwą częścią dnia podrywam w powietrze mojego drona DJI Mini 3 Pro i nagrywam ujęcia lotnicze. Jest wtedy czas na spokojne nagrać okolicę. To doskonałe kadry na budowanie historii i wypełnienie filmu ślubnego w późniejszym montażu. A śródmieście Łodzi to potężny plan zdjęciowy (dosłownie!) i kadry z lotu ptaka robią kolosalne wrażenie! Latałem dronem więc nie tylko w okolicy OFF Piotrkowska, ale także wybrałem się od strony Placu Wolności. Nie wyobrażam sobie tego filmu, bez tych kadrów „z powietrza”!

film ślubny book&cook łódź dron

Z miłością…do gotowania!

Dwudniowe uroczystości Dominiki i Adama to niezwykłe wydarzenie. Widać i czuć, że królowały tutaj akcenty kulinarne – z Adamem Kozaneckim w roli dyrygenta i głównego kucharza. Para Młoda uwielbia bowiem gotować i tego dnia nie tylko wzięli ślub, ale i zaprezentowali swojego pierwszego, kulinarnego e-booka. BRAWO! Pierwszego dnia mieliśmy część nieco bardziej oficjalną. Dla rodziny i bliskich. I tego dnia dla zgromadzonych w Book&Cook gotował właśnie finalista Master Chief – Adam. Z kolei drugiego dnia goście weselni musieli…ugotować sobie sami! Bo Dominika i Adam jako intro do przyjęcia weselnego przygotowali świetne warsztaty kulinarne. Muszę przyznać, że było pysznie i towarzyszył gotowaniu świetny klimat. Choć wiem z zaufanych źródeł, że Para Młoda bardzo obawiała się, czy ta część wesela wyjdzie dobrze. Wyszła! Piątka z plusem za pomysł!

film ślubny book&cook łódź warsztaty kulinarne

 

Film ślubny Łódź – przysięgi małżeńskie

Jako kamerzysta ślubny zawsze doceniam inicjatywę pisania własnych przysięg małżeńskich przez Parę Młodą. I podczas wesela Dominiki i Adama byłem wniebowzięty! Własne przysięgi napisali z polotem i humorem, romantycznie i naprawdę pełne miłości. W filmie ślubnym zawarłem część z całej treści, którą przygotowali dla siebie nowożeńcy i muszę przyznać, że fenomenalnie zbudowało mi to nastrój. Prawdziwe złoto w montażu dla twórcy filmów ślubnych. Goście, którzy nie byli obecni drugiego dnia na pewno z przyjemnością zobaczą ten fragment w filmie, a z kolei nieobecni pierwszego dnia, zobaczą moment oficjalnego ślubu cywilnego w Book&Cook. W kwestii dialogów, to nie jedyny moment tego dnia, kiedy Para Młoda trochę poopowiadała do kamery. Moim znakiem firmowym bowiem są w filmie ślubnym wypowiedzi Młodych i z Dominiką i Adamem również zrealizowaliśmy ten element – wyszło genialnie, bo nie tylko potrafią mówić pięknie o sobie, ale również o swojej przeszłości, planach i marzeniach.

film ślubny book&cook łódź ślub cywilny

 

Wesele w Book&Cook | film ślubny Łódź

Sala Book&Cook nie jest typowym domem weselnym. Okazało się jednak, że lokal idealnie łączy ze sobą właściwości miejscówki pod warsztaty kulinarne i miejsca gdzie zorganizujesz „kameralne uroczystości” ślubne. Kilkadziesiąt zgromadzonych osób niesione dobrymi humorami i pysznym obiadem (który sami ugotowali, szacun!) opanowało parkiet i nie zeszło z niego w zasadzie…aż do końca mojej pracy i wyjścia przed północą (i obstawiam, że balet trwał do rana!). Roztańczone towarzystwo, bardzo sympatyczne grono weselników – przyznaję, czułem się w Book&Cook bardzo przyjemnie. Trzeba jednak uważać na jedną rzecz – przez praktycznie cały czas, do naszych nozdrzy docierają niebezpiecznie…kuszące zapachy z otwartej kuchni. A to powoduje nieustający ślinotok. A to powoduje, że cały czas coś podjadamy dobrego. A to powoduje…dobry nastrój. Czyli wszystko w najlepszym porządku na weselu!  A ja to tylko musiałem wszystko nagrać i stworzyć z tego ślubną historię Dominiki i Adama. Udało się 100%!

film ślubny book&cook łódź pierwszy taniecfilm ślubny book&cook łódź wesele

Czym filmowałem wesele w Book&Cook?

Czym filmowałem wesele? W tym sezonie ślubnym postawiłem na flagowy model bezlusterkowca Sony – A7IV. Fenomenalna plastyka obrazka w połączeniu z genialnym szkłem Sigma 24-70 i Sony 20mm 1.8 Rejestracja obrazu w 4K w 50 klatkach na sekundę. A także świetny system stabilizacji matrycy, który kocham za możliwość filmowania „z ręki”. Stabilizacja to gimbal DJI RS3, choć gimbal w tym dniu przepracował może 5 minut na parkiecie, bo prawie wszystko nagrywałem „z ręki”. Ujęcia z drona to wspominany już DJI Mini 3 Pro. A dźwięk to mikrofony i rejestratory Tascam i Rode. Obowiązkowo też dwie filmowe lampy Aputure, którymi świecę parkiet od tego sezonu. A w Book&Cook to oświetlenie parkietu zrobiło niesamowitą robotę! Jeżeli chcesz się dowiedzieć dokładniej czym filmować wesele, odwiedź mojego vloga, gdzie o tym wspominam

film ślubny book&cook łódź kamerzysta

Filmy ślubne, film ślubny, Book&Cook, kamerzysta na wesele, film weselny, Łódź, łódzkie, wideofilmowanie, Arkadiusz Małecki
Zadzwoń
+48 693 713 579
Zadzwoń